ارتباط بوستر ها با سابلیمینال ها ونحوه ی ترکیب و اثر گزاری آن ها

عرض سلام و درود فراوان داریم خدمت تمامی دنبال کنندگان وب سایت حقیقت پنهان.

تیم  آموزش حقیقت پنهان بار دیگر تلاش خود خودرا کردند تا به مفهومی کامل و جامع در رابطه با سابلیمینال ها و بوستر ها(شتابدهنده) بپردارند.

تا بتوانیم همواره مطالب دقیق تر و دارای محتوای بیشتری را خدمت شما ارائه دهیم.

با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی تاثیرات بوستر ها(شتابدهنده) بپردازیم.

پیشنهاد میشود مطلب”مقدمه ای بر کینزی ها” را بخوانید.

تقسیم بندی مغز انسان

همانطور که میدانید مغز انسان به دو بخش:

تقسیم میشود که هر کدام از آن ها وظایف خاص خود را دارند.

که در مطالب دیگری وظایف هرکدام به صورت اختصاصی بررسی شده است.

و برای مطالعه بیشتر لینک ان هارا در قسمت پایین همین مطلب قرار میدهیم.

به صورت خلاصه خوداگاه یعنی موجودیت خوده ما و تمامی کارهایی که روی ان ها تسلط داریم .

و ناخوداگاه یعنی اعمالی که دسترسی به ان ها بسیار دشوار است.

و درواقع یکی از راه های اثر گزاری برروی ضمیرناخوداگاه استفاده از فایل های سابلیمینال است.

ارتباط بوستر ها با سابلیمینال ها و نحوه استفاده از بوستر و سابلیمینال
ارتباط بوستر و سابلیمینال

باید بدانید:

یکی از دلایل اینکه تلقینات کلامی روزانه ما برروی ضمیرناخوداگاه ما تاثیر ندارند وجود فیلتری است که ضمیرخوداگاه در ابتدای دروازه ناخوداگاه گذاشته است تا هر مطلبی وارد آن نشود.

در صورتی که  سابلیمینال ها به راحتی میتوانند ازاین فیلترها عبور کرده و تاثیرات خودرا پدیدار کنند.

مطلب پیشنهادی

در این میان:

این بوستر ها هستند که سرعت و دقت این فایل ها را بیشتر کرده و موجب اثرگزاری هرچه تمام تر سابلیمینال ها میشوند در خصوص درک بیشتر این مطلب به مثال زیر توجه کنید:

پیشنهاد میشود مطلب”معرفی کینزی ها” را بخوانید.

مثالی از کارکرد بوستر یا شتابدهنده

دوچرخه سواری را در نظر بگیرید که قصد رسیدن به مقصدی را دارد و به صورت معمولی رکاب میزند.

در این صورت باید طی انتظار کشیدنی طولانی به مقصد خود برسد.

حتی اگر این دوچرخه سوار سعی کند تا با سرعت بیشتری رکاب بزند.

پس از طی کردن اندکی از مسیر خسته شده و مجبور میشود کاملا توقف کند تا انرژی از دست رفته اش بازیابد و سپس ادامه دهد که دراین صورت امکانش هست که حتی دیر به مقصد برسد.

این کار دقیقا مثل این است که فردی بیش از حد مجاز به یک سابلیمینال گوش دهد و سعی کند تا بااینکار سرعت نتیجه دهی را بالا ببرد در صورتی که نه تنها سرعت نتیجه دهی بالا نمیرود بلکه روند پیشرفت افت نیز پیدا میکند.

زیرا ضمیرناخوداگاه از یک حدی به بعد از دریافت بی رویه ی این تلقینات خسته شده و روند تغییر را به کل متوقف میسازد،حال بیایم آن روی دیگر سکه را ببینیم تصور کنید که همان دوچرخه سوار بر روی دوچرخه خود موتوری سوار کند که به وسیله آن نیازی به رکاب زدن هم نباشد و با سرعت بسیار بالاتری هم حرکت کند،این کار باعث میشود تا هم سرعت حرکت او افزایش یابد و هم با صرف کمترین انرژی ممکن، بدون به وجود آمدن ذره ای خستگی در کمترین بازه ی زمانی ممکن به مقصد خود برسد،این درواقع همان کاریست که بوستر ها(شتابدهنده) انجام میدهند و با ترکیب آنها با سابلیمینال شاهد اثرات چشمگیری خواهیم بود.

معانی مختلف

بوسترها(شتابدهنده) همواره دارای معانی مختلفی از نظر لغوی هستند اما آنچیزی که منظور نظر ماست در واقع نوعی نویز یا فرکانس است که میتواند به زبانی ساده تر تغییرات را آسان تر و سریعتر کند .

حالا روند ایجاد این تغییرات بستگی به نوع بوستر متفاوت است و میتواند اثرات منحصربه فرد خود را داشته باشد که افراد هنگام استفاده ازاین نوع فایل ها رضایت بیشتری را نسبت به قبل خواهند داشت.

چرا که روند تغییرات سریعتر و قابل مشاهده تر شده است چنانچه مشتاق شدید تا بیشتر در رابطه با بوستر ها بدانید پیشنها میکنم با ما همراه باشید تا با نحوه ی دقیق اثر گزاری این نوع فایل ها آشنا شوید و بدانید که چرا به بوستر ها میگویند معجزه تغییرات.

مطلب پیشنهادی : کینزی چیست؟ 

ارتباط بوستر و سابلیمینال

همانطور که تا کنون در وبسایت حقیقت پنهان با معنی کامل سابلیمینال ها و نحوه ی اثر گزاری کامل آن ها آشنا شدید متوجه شدید که سابلیمینال ها در واقع فرکانس هایی هستند که  از فیلتر خودآگاه عبور کرده و مستقیما وارد دروازه های ضمیرناخودآگاه شد وتغییرات را از طریق تلقینات موجود در آن ، برروی بدن اعمال میکنند.

گاها دیده ایم که فایل های سابلیمینال در کنار بوسترها(شتابدهنده) ارائه میشوند اما شاید هرگز متوجه مفهوم و کارایی بوستر ها دراینباره نشده ایم،دراینجا قصد داریم تا به مفهوم علمی و کاملا دقیق بوستر ها وهمچنین نحوه ی تلفیق این نوع فایل ها با سابلیمینال ها بپردازیم.

درواقع بوسترها(شتابدهنده) متشکل از فرکانس های چندگانه ی مغزی هستند که باعث تسریع قدرت اثر گزاری هرنوع فایل سابلیمینال بر بدن میشوند.

پیشنهاد میشود مطلب”جذب سریع خواسته ها” را بخوانید.

اجزای تشکیل دهنده

بنیه ی اصلی بوستر ها از فرکانس هایی همچون:آلفا،بتا،تتا ودلتا و گاما تشکیل شده اند که ما در وب سایت حقیقت پنهان  هرکدام از این امواج و نحوه ی اثر گذاری و قدرت هرکدام را شرح داده ایم.

در واقع  بوستر ها با تلفیقی از امواجی که در قسمت بالا ذکر شد فرکانس های خودرا به سرعت به سابلیمینال ها رسانده و با ایجاد تغییر در بافت فرکانسی ان ها سرعت اثرگزاری سابلیمینال را بالا برده و این امر موجب میشود تا پیام هایی که به ناخوداگاه فرستاده میشوند با سرعت بیشتری جذب سیستم عصبی بدن انسان شده و تغییرات با با سرعت بالاتری نسبت به قبل بر بدن ظاهر شوند.

پیشنهاد میشود مطلب”مانترا جیست؟” را بخوانید.

شیوه ی استفاده از بوستر ها:

برای استفاده از شتابدهنده میتونید از دو روش استفاده کنید :

روش اول : ۵ دقیقه قبل یا بعد از سابلیمینال از شتابدهنده استفاده کنید

روش دوم : ۲۰ دقیقه صبح و شب قبل از خواب به همراه تصویر سازی وتسجم گوش کنید ، جمعا ۴۰ دقیقه

در هر دو روش از ۱ ساعت بیشتر نمیشه.

توجه:

فرکانس بوسترها نسبت به سابلیمینال ها از درجه قدرت بسیار بالاتری برخوردار است به عنوان مثال آلفای به کار رفته شده در یک شتابدهنده سه برابر قویتر از الفای به کار رفته شده در یک سابلیمینال است.

به همین دلیل باید میزان گوش دادن به آن ها دقیقا بر طبق اصول تعریف شده باشد چراکه استفاده ی بی رویه از بوستر ها نه تنها نتایج مؤثری ندارد بلکه میتواند به مراتب عوابق بدتری را در پی داشته باشد از جمله:سردرد،بی خوابی،تنش های عصبی و…

اما حد استاندارد این فایل ها این مشکلی ایجاد نمیکند و همواره فرد را برای رسیدن به نتیجه مطلوب یاری میرساند.

امیدوارم توانسته باشیم که در این آموزش به سوالات و ابهامات شما عزیزان پاسخ داده باشیم.

یادتان باشد که تیم حقیقت پنهان اینجاست تا به شما بهترین خدمات را در رسیدن به اهدافتان ارائه دهد.

خوشحال میشیم مارو در اینستاگرام هم دنبال کنین.

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

تهیه اشتراک طلایی