مقدمه ای بر کینزی ها

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

مقدمه ای بر کینزی ها

عرض سلام و درود فراوان داریم خدمت شما دنبال کنندگان وبسایت حقیقت پنهان.

خیلی خوشحال و مفتخریم که توانستیم بار دیگر با مطالب جدید به نام کینزی در خدمت شما عزیزان باشیم تا در افشا کردن حقایقی که از گذشته تا کنون برای ما انسان ها مخفی بوده پرده برداشته و با نشان دادن توانایی های انسان بتوانیم هرچه بهتر از پتانسیل درونی خود استفاده کرده تا مارو در رسیدن به اهداف و خواسته های ما یاری کنند.

مطلبی که امرزو برای شما در نظر گرفتیم ارتباط کاملا مستقیمی با با فاز قبلی ما یعنی چاکراها دارند.

مقدمه و معرفی کینزی ها و شناخت تمامی کینزی ها

مقدمه ای بر کینزی ها

درواقع پیشنهاد میکنیم برای درک بهتر این مبحث ابتدا بخش چاکراها رو مطالعه کنید تا بهتر با روند کار آشنایی داشته باشید.

فایل صوتی این مقاله

مطلب پیشنهادی : چاکرا ها چیستند؟

لازم به ذکره که به زودی فایل های سابلیمنالی که در ارتباط با فعال سازی کینزی ها باشند رو نیز در خدمت شما دوستان قرار میدیم تابا سهولت هرچه تمام تر تمرینات رو انجام داده و از نتایج بینظیر اون ها شگفت زده بشید.

کینزی چیست و ارتباط آن با چاکرا چگونه است؟

همانطور که در بخش های دیگر سایت توضیح دادیم بدن انسان دارای هفت چاکراست که از پایین به بالا نوار انرژیکی بدن انسان رو مشخص میکنندوبه صورت آبشاری برعکس جریان دارند.

مطلب پیشنهادی : چاکرا اول چیست؟

چاکراها نیروگاه های انرژی بدن هستند که هرکدام از آن ها نقش بسزایی در تأمین انرژی بدن ایفا میکنند به طوری که اگر اختلالی در عملکرد هرکدام از چاکراها به وجود بیایند مشکل در جسم فیزیکی پدیدار میشود.

ممکن است که در وهله ی اول این مشکل قابل رویت نباشد اما همیشه مشکلات سلامتی ابتدا در سطوح انرژیک پدیدار میشوند و سپس رفته رفته وارد ابعاد فیزیک بدنی شده وباعث ایجاد بیماری در فرد میشوند.

گذشته از بحث اهمیت چاکراها بر سلامت جسم فیزیکی،هر چاکرا دارای قدرت هایی میباشد که انسان رو میتوانند به درجه ی کمال و برتری برسانند و درواقعا ایفا کننده نقش کامل جمله اشرف مخلوقات بر ذات انسان خواهند بود.

اما همیشه برای به دست آوردن هر چیزی یکسری قوانین اصول و نکات ضروری وجود دارند که تا از آن ها پیروی نشود به دست آوردن آن چیز میسر نخواهد شد.

کینزی چیست و شناخت کینزی ها

کینزی چیست

کینزی ها به توانایی کنترل قدرت های انسان گفته میشود.

اکثریت این توانایی ها ریشه در چاکراهای بدن انسان دارند و انرژی خود را از این مولد های قدرتمند(چاکراها)دریافت میکنند.

به طوری که با فعال کردن هر کینزی در بدن توانایی های بل قوه ای در فرد پدیدار میشود که گمان میرفت اکثر این توانایی ها فقط در فیلم ها قابل مشاهده است!

تیم حقیقت پنهان همواره تلاش خود را برآن دارد تا بهترین و جدید ترین مطالب را در خدمت شما عزیزان قرار دهد،به زودی آموزش انواع کینزی ها در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی : چاکرا اول چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا دوم چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا سوم چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا چهارم چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا پنجم چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا ششم چیست؟

مطلب پیشنهادی : چاکرا هفتم چیست؟