چطور هر شرایطی را به نفع خودمان کنیم؟؟؟ (حتما بخونید)

امتیاز 5.00 ( 3 رای )

چطور هر شرایطی را به نفع خودمان کنیم؟؟؟(حتما بخونید)

سلام دوستان عزیز ، در این مطلب قرار هست تا مختصری از تجربیاتم رو در رابطه با موضوع اینکه چطور هر شرایطی به نفع خودمون استفاده کنیم رو برای شما به اشتراک بگذارم تا شما هم بتونید در هر شرایطی و هر نوع بلایی به نفع خودتون استفاده کنید

بریم سر اصل مطلب…

همین اول میخوام راز این کار رو به شما بگم ، و بعد به توضیحات و دلایل و تجربیات مختلف خودم براتون بگم تا به خوبی متوجه این موضوع بشید.

داشت یادم میرفت تا یه چیز دیگه رو هم بگم : این رو هم بگم که در این مقاله قرار هست صادقانه تجربیاتم رو براتون در این زمینه بازگو کنم.

فقط بگو : “هر شرایطی به نفع من هست” و خوشحال باش ، همین.

دوستان ، گفتنِ همین یک کلمه به طور معجزه آسایی زندگی شما رو عوض میکنه ، این چیزی هست که به شخصه به عنوان مدیر وبسایت تجربه کردم و دوست داشتم تا شما هم این رو بدونید.

آخه چطور امکان داره ؟

میدونم در ابتدا خیلی سخت هست ، حق میدم به شما. چون ممکن هست اتفاقاتی بیافته که بگین این اتفاق زندگی منو نابود کرد یا کسب و کار من رو نابود کرد و یا … ، میدونم ، به طور منطقی سخت هست که زمانی که اتفاق بدی برای ما می افته ما به خودمون بگیم این اتفاق به نفع من هست و خوشحال باشم ، سخته و درکتون میکنم.

اما با من باشید تا یک مثال براتون بزنم.

 قطعی اینترنت

زمانی که به واسطه اعتراضات بنزین به مدت ۱۰ یا ۱۲ روز اینترنت قطع شد و از شانس ما هم سایتمون در سرور های آلمان بود و به طورکلی قطع بودیم و حتی از طریق اینترنت داخلی سایت ما قابل دسترس نبود.

برای همین خیلی از سایت ها و کسب و کار ها ، مخصوصا با بسته شدن گوگل به طور کل ، درآمدشون صفر شد . و خب اگر مدیر یک کسب و کار اینترنتی باشید متوجه میشید که یک روز قطع بودن سایت چه ضرر هایی میتونه به کسب و کار وارد کنه.

تمام افرادی که کسب و کار اینترنتی داشتند ناراحت شدند و منطقی هم هست چون درآمدشون صفر شده و از نظر گوگل اگر سایت در دسترس نباشه هر لحظه به سایت امتیاز منفی داده میشه و کلی افت میکنه.

دوباره یاداوری کنم که سایت ما به هیچ شکلی قابل دسترسی نبود اما من تنها با گفتن همین جمله ساده “این شرایط به نفع من و کسب و کار من هست” به صورت خیلی خیلی معجزه آسایی نتیجه این جمله خودم رو دیدم ، حدس میزنید چه اتفاقی افتاد؟

جالب ترین قسمت قطعی اینترنت

بلافاصله بعد از گفتن این جمله و ایمان داشتن به اون یک ایده بسیار قشنگ به ذهنم رسید و اون هم آموزش بود!

آموزش دیدن

بله ، آموزش . در این مدت برای تمام کارکنان مجموعه و همینطور خودم هم درکنار اعضا یک کلاس آموزشی فشرده برگذار کردیم و یک استاد خصوصی و مشاور گرفتیم و سعی کردیم تا در این مدت به صورت خیلی جدی روی آموزش دیدن خودمون سرمایه گزاری کنیم و از این فرصت بی نظیر استفاده کنیم. درست زمانی که دیگه هیچ کاری نداریم و نمیتونیم انجام بدیم ، تبدیل شد به بهترین شرایط برای آموزش دیدن.

ما در این مدت آموزش به قدری نکته در رابطه با بهینه سازی سایت و نحوه نوشتن مطلب خوب و ارائه خدمات با ارزش به مشتری یاد گرفتیم که …

تونستیم رکورد تمام فروش سایت را از ابتدا تاسیس تا الان رو در ۱۲ روز بزنیم!

بله به واسطه آموزش هایی که دیدیم فقط در ۱۲ روز تونسیم بیشتر از ۱۰ ماه فعالیت سایت رکورد فروش بزنیم .

فقط و فقط بخاطر گفتن یک جمله “همه شرایط به نفع من هست

ما در مدت آموزشی که دیدیم تونستیم اینقدر چیز یاد بگیریم در حوزه های مختلف که اگر انیترنت قطع نمیشد هیچوقت نمیتونستیم با این سرعت پیشرفت کنیم.

اینقدر از این تجربه خوشحال شدم که خواستم برای شما هم به اشتراک بگزارم و یاد بدم که چطور از این جمله به بهترین نحوه استفاده کنید. تا شما هم در هر شرایطی بهترین استفاده رو ببرید.

راز استفاده از این جمله : ایمان داشتن است

بله ، ایمان داشته باشید . از تمام وجودتون به این که هر شرایطی به نفع شماست ،ایمان داشته باشید .

چطور این جمله رو در ناخودآگاه خودمون ثبت کنیم؟

راز ثبت کردن یک موضوع ، تکرار و تکرار و تکرار هست .

از همین الان حتی اگه دارید این مطلب رو میخونید بگید ، خوندن این مطلب به نفع من هست.

اگر غذا میخورید با خودتون بگید این غذا خوردن به نفع من هست.

اگر زمین خوردید ، بگین این زمین خوردن به نفع من هست.

اگر جایی آبرو شما رفت ، بگین این آبرو ریزی به نفع من هست.

اگر خوش حال بودید بگین این خوشحالی به نفع من هست.

سعی کنید در هر شرایطی که هستید چه مثبت و چه منفی با خودتون بگید که هر شرایطی به نفع من هست و مدام با خودتون تکرار کنید. تا در عمق “ضمیر ناخودآگاه” شما ثبت بشه.

یکی دیگه از راه هایی که میتونید این جمله رو به عمق ناخودآگاه خودتون بسپرید استفاده از “تمرین کاغذ و قلم” هست که بار ها وبارها در سایت و دیگر مقالات توصیه شده تا از این تمرین استفاده کنید.

حتی به خیلی از کاربرانی که میخواهند سابلیمینال خریداری کنند و مشاوره میگیرن میگیم اول از تمرین های رایگان ما استفاده کنید و ما مقالات زیادی راجب ناخودآگاه نوشتیم ، بعد اگر خواستید سابلیمینال تهیه کنید.

در ضمن یک سابلیمینال هم با صدای خودم در این رابطه آماده کردم که اگر خواستید استفاده کنید ، باعنوان “سابلیمینال نفع بردن از تمام شرایط” که میتونید روی نوشته آبی رنگ کلیک کنید و به صفحه این سابلیمینال وارد شید.

سخن آخر

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و براتون جذاب بوده باشه و با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، در ضمن با ثبت نظرات و سوال هاتون در این موضوع منو خوشحال کنید و بتونم با سوال هاتون کم و کسری های این مقاله رو کامل کنیم.

دوست دار شما رضا جوانشیر

.