۱۴ مرحله آموزش remoteview یا آگاهی(مشاهده)از راه دور

امتیاز 5.00 ( 3 رای )

۱۴ مرحله آموزش remoteview یا آگاهی(مشاهده)از راه دور

remoteview یا آگاهی از راه دور چیست؟

14 مرحله آموزش remoteview یا آگاهی(مشاهده)از راه دور

۱۴ مرحله آموزش remoteview یا آگاهی(مشاهده)از راه دور

امروز با مطلب دید از راه دور همراه شما هستم و قرار هست تا باهم ببینیم که این توانایی چیست و چرا میگوییند دید از راه دور و همچنین با همدیگه یک تمرین عالی رو یاد بگیریم که بتونیم ماهم از این توانایی استفاده کینم.

دید از راه دور یا آگاهی از راه دور به توانایی در انسان میگویند که توسط اون بتواند به اطلاعاتی در مورد چیزی که میخواهد بدست بیاورد ، بدون انجام دادن کار خاصی و صرفا توسط ناخودآگاه و ذهن انجام میشود.

زیرا از انجایی که میدونید ناخودآگاه به تمام اطلاعات دسترسی داره ، هر ثانیه که میگذرد در حال ذخیره شدن در ناخوداگاه هست و ما خبر نداریم.

تک تک لحظات زندگی در مغز ما وجود دارد ، تمام اطلاعاتی که از پیرامون بدست آورده در ذهن ما وجود دارد و ناخودآگاه با قدرت بی نظیر خود با توجه به همان اطلاعات حتی میتواند آینده را نیز پیش بینی کند.

تنها راه موفقیت تمرین و  ایجاد ارتباط بین خودآگاه و ناخودآگاه است.

شما با قابلیت آگاهی یا دید از راه دور متولد شده اید

مشاهده از راه دور به عنوان توانایی دستیابی به اطلاعات دقیق در مورد مکان ، فرد یا رویداد دوردست یا غیر محلی ، بدون استفاده از حواس بدنی یا هر وسیله واضح دیگری تعریف می شود. این ارتباط با ایده شفافیت است و گاهی اوقات به عنوان “شناخت غیر عادی” یا “دید دوم” خوانده می شود.

اولین کار : حساسیت خود را نسبت به اطلاعات ناخودآگاه افزایش دهید

حدود ۸۰٪ از اطلاعات حسی که هر لحظه تجربه می کنید توسط مغز شما تولید می شود. برای صرفه جویی در وقت و انرژی ، ذهن شما با استفاده از یک نمونه گیری کوچک از محیط ، بهترین حدس را در مورد اتفاقات اطراف خود می زند.

وقتی مشاهده از راه دور را انجام می دهید ، سعی دارید اطلاعات بسیار لطیفی را توصیف کنید که بسیار ضعیف تر از درک آگاهانه شما هستند. وظیفه شما این است که حساسیت خود را نسبت به اطلاعات ظریف افزایش دهید و یاد بگیرید چگونه قبل از اینکه ذهن آگاهانه شما دخالت کند ، اطلاعات ناخودآگاه را جمع کنید.

چگونه حساسیت خود را به اطلاعات ناخودآگاه بالا ببرم؟

هر روز با توجه به اطلاعات حسی در محیط اطراف خود وقت بگذارید. به محیط اطراف خود توجه کنید ، از جمله طیف وسیعی از رنگ ها ، صداها و بوها. هرجیز را دوبار نگاه کنید و تمام وجود و تمرکز خود را روی آن بگذارید : حضور بیشتر در لحظه حساسیت شما به اطلاعات ظریف را افزایش می دهد.

شروع تمرینات :

۱. طیف وسیعی از تصاویر را انتخاب کنید

از یک دوست یا عضو خانواده (دستیاری که از راه دور مشاهده می شود) بخواهید ۵-۱۰ تصویر را انتخاب کند. از آنها بخواهید که تصاویر را از مجلات برش داده و آنها را روی برگه های خالی ، کاغذ سفید ، با یک تصویر در هر برگه بچسبانید.

تصاویر باید دارای تصاویر در دنیای واقعی باشند ، مانند افراد ، معماری ، طبیعت و … که از آنها بخواهید تصویری را که برای شما ممکن است توهین آمیز باشد انتخاب نکنند.

۲. از دوست خود بخواهید که تصاویر را در یک پاکت قرار دهید

از دستیار مشاهده از راه دور خود بخواهید که تصاویر را در یک پاکت نامه قرار دهد و مطلقاً چیزی در مورد آنها برای شما نگوید.

۳. ذهن خود را آرام کنید

14 مرحله آموزش remoteview یا آگاهی(مشاهده)از راه دور

شما تا حد ممکن صدای ذهنی کمتری می خواهید ، میتوانید مدیتیشن کنید یا از سابلیمینال ریموت ویو یا دید از راه دور استفاده کیند.

۴. بگذارید هر فکری در سر وجود دارد ، برود

بهتر هست که هیچ ایده و فکری توی سر شما نباشه ، ذهن شما باید خالی خالی و دور از هر دغدغه ای باشه.

بهترین راه فراموشی و دور شدن از این افکار یاد داشت اونها هست ، تاریخ ، زمان و هر ایده ای را که می خواهید از آن رها شوید ، یادداشت کنید که ممکن است هنگام مشاهده حواس شما را پرت کند.

۵- یک هدف را برای دید از راه دور در ذهن خود تصور کنید

ابتدایی ترین برداشت های خود را از هدف مورد نظر یا شخص و یا یک رویداد بنویسید ، به نظر شما چه چیزهای غالبی در هدف است ؟ آیا طبیعی هستند یا مصنوعی ؟ چندین توصیف بنویسید.

۶. سعی نکنید که خودتان حدس بزنید

اولین چیزی را که به ذهن شما خطور می کند بنویسید. فقط اطمینان حاصل کنید که اطلاعات را تا حد امکان توصیف کرده و در مورد هر چیزی قضاوت نکنید.

۷. ذهن خودآگاه را به ناخودآگاه وصل کنید

اطلاعات از ذهن و سیستم عصبی خودمختار شما ناشی می شود.

ایده این است که شما ، ناخودآگاه از قبل همه چیز را می دانید تا اینکه بخواهید در مورد هدف بدانید ، فقط باید آن را به ذهن آگاهانه خود ارتباط دهید. این کار را بدن شما با احساسات و احساسات بسیار ظریف انجام می دهد.

۸- همه چیز را شرح دهید و بنویسید

اطلاعات حسی را که می آید بنویسید ، مانند تصاویر ، بو ، بو و مزه.

ممکن است شروع به درک اندازه ها ، شکل ها و الگوهای کنید – همچنین به عنوان ابعاد شناخته می شود. شما حتی ممکن است شروع به احساس یک واکنش عاطفی نسبت به هدف کنید.

۹. یک طرح از هدف بکشید

وقت خود را بگذرانید و نگران نباشید که طرح شما چگونه به نظر می رسد.

۱۰. دنیا را از چشم یک پرنده ببینید

تصور کنید که خودتان چند صد متر بالاتر روی منطقه هدف شناور هستید. آیا در مورد هدفی که می توانید درک کنید ، جای تعجب دارد؟

برداشتهای نهایی خود را در مورد هدف یادداشت کنید.

۱۱- جلسه را پایان دهید

زمان و خلاصه ای از آنچه را درک کردید بنویسید.

۱۲. دریافت بازخورد

بالا ترین عکس را از پاکت بیاورید بیرون و ببینید که چگونه این کار را کردید. وقت خود را صرف کنید تا واقعاً به رنگ ها و اشکال تصویر نگاه کنید و آن را با یادداشت های خود مقایسه کنید. ممکن است از نتایج متعجب شوید.

۱۳. بررسی و تکرار کنید

اگر با چیزی در عکس ارتباط برقرار نکردید ، ناامید نشوید. نکته اصلی RV این است که در مورد خودتان بیاموزید ، نه فقط دقیق بودن. به یاد داشته باشید که مشاهده از راه دور توانایی ای است که می توانید از آن استفاده کنید. فرایند بالا را برای تصاویر باقیمانده در پاکت تکرار کنید.

۱۴. لذت ببرید

مهمتر از همه ، لذت ببرید. زیرا با لذت بردن هست که ما برای ادامه مسیر ناامید نمیشویم.

برای دانلود سابلیمینال دید از راه دور کلیک کنید

سخن آخر

لینک لاتین و خارجی مقاله : https://www.gaia.com/article/how-to-remote-view

امید وارم از این مقاله لذت برده باشید و با نظرات و سوال های خود این مقاله رو کامل تر کنیم.

.

.