سابلیمینال رو با خرافات قاطی نکنید!(حتما بخونید)

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان و همراهان همیشگی وبسایت حقیقت پنهان ، رضا جوانشیر هستم مدیر مجموعه و امروز در خدمت شما هستم با یک موضوع بسیار مهم که باید بدونید

سابلیمینال رو با خرافات قاطی نکنید!(حتما بخونید)

در چند وقت اخیر به نظر میاد که کاربران از اصل ماجرا و قضیه سابلیمینال دور شدن و بیشتر سمت تفکرات خرافی در رابطه با سابلیمینال کشیده شدن که اون هم ناشی از اطلاعات غلط و سوء استفاده منابع غیر معتبر از مردم هست.

قبلا یک مقاله در رابطه با عمل کرد علمی سابلیمینال با عنوان “سابلیمینال چیست؟(کاملا علمی)” ارائه دادم که به فرایند های نورون سازی و ایجاد تغییرات در بدن پرداختیم.

پیشنهاد میشود مطلب”۴ راهکار برای داشتن انگیزه بالا ” را بخوانید.

فرق این مقاله با مقاله سابلیمینال چیست در چیه؟

در این مقاله ما قرار هست تا یک موضوع خیلی مهم رو در رابطه با سابلیمینال و نحوه کار اون بدونیم و آگاه بشیم که سابلیمینال رو نباید با خرافات قاطی کرد و اشتباه گرفت.

در مقاله قبلی هم ما به فرایند نورون سازی و نحوه ایجاد باور پرداختیم ، در حالی که در این مقاله قرار هست تا با ماهیت سابلیمینال آشنا بشیم و درواقع اون رو درک کنیم.

پیشنهاد میشود مطلب”مهمترین عوامل ایجاد کننده مقاومت ذهنی چیست؟(پادکست)” را بخوانید.

سابلیمینال چیه؟

سابلیمینال ها فایل های صوتی هستند که در خودشون تاکیداتی مربوط به خواسته شما رو دارند ، شما این تاکیدات رو نمیشونید و فقط موسیقی خالی میشنوید که درواقع گفته میشه پیام ها زیرآستانه ای(subliminal) هستند ، یعنی زیر آستانه شنوایی خودآگاه ما ، این خواسته میتونه از افزایش درآمد گرفته تا زیبایی و ذهنیت باشه.

اما جالب هست بدونید که ناخودآگاه تمامی پیام ها و موضوعات رو درک میکنه ، ناخودآگاه در هر لحظه چیزی بالغ بر ۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ملیون بیت اطلاعات رو پردازش میکنه و فقط چند بیت رو به خودآگاه میده.

پس بقیه اطلاعات کجا میرن؟

تمامی اطلاعات توسط ذهن ناخودآگاه پردازش میشه و در ذهن ذخیره میشه ، تاکیدات سابلیمینال ها هم که ما با گوش عادی نمیشنویم توسط ناخودآگاه پردازش میشه و وارد ذهن میشه.

این تاکیدات باور هایی رو برای شما ایجاد میکنند.

ایجاد شدن باور های صحیح باعث میشه تا بدن با تمام انرژی ، تمام موارد رو برای موقعیت ها و فرصت های مربوط به خواسته شمارو فیلتر کند.

پیشنهاد میشود مطلب”۷ مزیت شگفت انگیز فایل های خود هیپنوتیزم” را بخوانید.

درواقع … باور مهم ترین هست.

هنگامی که شما باور های ناصحیح راجب خودتون ، فعالیتتون و کارهایی که انجام میدید نداشته باشید قطعا به نتایج قابل توجهی نمیرسید.

باور های مثبت و صحیح رو با مثبت نگری اشتباه نگیرید ، مثبت نگری طولانی باعث ایجاد باور میشه اما در ابتدا ممکنه باعث نشه شما از مثبت نگری نتیجه بگیرید و شاید فکر کنید که جواب نمیده ، اما مثبت نگری هم در طولانی مدت ثابت زندگی شما میشه و باعث میشه تا همیشه اتفاقات خوب بی افته ، فقط اولش ممکنه فکر کنید نتیجه نمیده.

از بحث دور نشیم.

بزارید چندتا مثال بزنم تا بهتر متوجه باور های نادرست و صحیح بشید :

ما سابلیمینال جذب ثروت گوش میدیم ، کاری هم نداریم چطور ممکنه به پول برسیم؟

خب باید بگم که وقتی شما باور های ثروت ساز داشته باشید ، ناخودآگاه شما از ۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ملیون بیت اطلاعات ، فقط اطلاعاتی رو به شما میده که مربوط به پول و هدف شماست.

تاحالا دیدین که یکسری افراد درهر کاری که وارد میشن ، موفق هستند ، اما شما که وارد میشید شکست میخورید؟

علتش این هست که باور های ثروت ساز اون فرد در همون کار باعث میشه تا ایده هایی رو ببینه ، کار هایی رو انجام بده تا مشتری ها جذب بشن و مشتری ها ثروتمند هم جذب فروشگاه بشن ، اما چون شما باور فقر دارید ، ایده هایی میاد که فقط وقتتون رو هدر بده و بیشتر باعث ضرر شما بشه تا به فقر برسید.

یک مثال دیگه :

فردی هر کاری برای رویش موهای خودش و دوری از کچلی انجام میده اما هر روز که میگذره ، پیش هر دکتری که میره ، هر ماسک یا شامپویی که میزنه باز هم بی تاثیر و ریزش بیشتر میشه.

پیشنهاد میشود مطلب”چرا نباید سابلیمینال های منابع مختلف رو باهم گوش داد؟” را بخوانید.

علت چیه؟

علت باور های نادرستی هست که راجب موهایش دارد ، اون مدام نگران این هست که شاید کچل بشه ، مدام به این فکر میکنه که من موهای کم پشتی دارم و دارم کچل میشم ، این خودش نشون میده اون فرد باور های نادرستی در رابطه با موهاش داره.

میتونه بدون توجه به ریزش اینطور بگه :

  • من چه موهای زیبایی دارم
  • موهام چقدر باعث زیبایی من شده
  • خداروشکر که درحال حاضر مو روی سرم دارم و اعتماد به نفس دارم …

نقش سابلیمینال اینجا چیست؟

اون فرد میتونه با گوش دادن به سابلیمینال رویش مجدد مو که توسط حقیقت پنهان تولید و مهندسی شده باور های صحیح و سالمی رو در رابطه با مو های خود در ذهنش بکاره.

اگر سابلیمینال اختصاصی باشه که چه بهتر چون با صدای خودش هست.

زمانی که باور های صحیح در حال شکل گیری و تکرار توسط سابلیمینال هست ، شما هر فعالیتی در جهت موهاتون انجام بدید نتیجه میگیرید ، دکتر که برید نتیجه میگیرید ، اگر از شامپویی استفاده کنید خیلی سریع نتیجه میگیرید ، اگر حتی یک ماسک یا محلول خونگی هم درست کنید که در اینترنت دستورشو خوندید باز هم نتیجه میگیرید

چون ، باور های صحیحی دارید و باید نتیجه بگیرید.

اشتباهی که کاربران میکنند چیست؟

اشتباه این هست که کاربران فکر میکنند سابلیمینال یک چیز جادویی هست و فقط کافی هست که اون رو گوش بدن و تمام و خیلی سریع نتایج رو ببینند.

درحالی که ما توسط سابلیمینال باور های صحیح رو قرار دادیم و حالا نوبت خودمونه تا دست به عمل بزنیم تا بهترین نتیجه رو دریافت کنیم.

برای افزایش قد همینطور ، سابلیمینال افزایش قد رو که گوش میکنیم ، باید ورزش کنیم ، خوراکمون رو خوب کنید تا بهترین نتیجه رو بگیریم ، چون حالا باور های صحیحی در رابطه با قد و افزایش قد خودمون داریم.

برای پوست و زیبایی هم همینطور ، برای تمامی موارد ما باید این نکته رو مدنظر داشته باشیم .

این پاراگراف رو چندین بار بخونید تا در ذهنتون باشه.

رنگ چشم چی پس ؟ چکار کنیم؟

در رابطه با رنگ چشم هم قبلا در مقالات توضیح دادیم با باور اینکه ما چشمامون روز به روز درحال تغییر و کاهش ملانین هست میتونیم شاهد کم شدن ملانین و تغییر رنگ تدریجی چشم رو مشاهده کنیم ، تمرین هایی که میتونیم انجام بدیم ، تجسم حالت دلخواه ، انجام تمرین های کاغذ و قلم و شکرگزاری و دیگر تمرین ها است.

میتونید با هر غذایی که میخورید این تجسم رو داشته باشید که برای اثر بر روی چشمتون هست ، میتونید با هر ورزش و قدم زدنی که دارید این دیدگاه رو داشته باشید که این کار باعث کاهش ملانین و تغییر تدریجی رنگ چشم شما میشود.

آیا با سابلیمینال و ماهیت اصلی اون آشنا شدید؟

ازتون ممنونم که تا انتهای این مقاله مهم و کاربردی همراه من بودید ، پیشنهاد میکنم که این مقاله رو چندین بار بخونید تا به طور کامل در ذهن شما شکل بگیره که سابلیمینال چیه و چطور عمل میکنه

ازتون میخوام که برای هرکسی که سابلیمینال استفاده میکنه ، هر گروه یا کانالی که میشناسید ، لینک این مقاله که در پایین میزارم رو کپی و منتشر کنید تا همه آگاه بشوند و ذهنیت مردم سمت خرافات نره تا سابلیمینال در ایران جلوه بدی پیدا نکنه

لینک مطلب برای انتشار : https://hiddenfact.ir/?p=36255

ممنونم از شما خواننده عزیز

پیروز و سربلند باشید ، رضا جوانشیر

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

تهیه اشتراک طلایی