۳ عامل مهم در میزان نتیجه گیری از(بیوکینزی و سابلیمینال)

سلام دوستان ، امیدوارم حالتون عالی باشه ، در این مطلب کاربردی سعی شده تا عواملی رو بیان کنم که از مهم ترین عوامل در نتیجه گیری یا سرعت نتیجه گیری ما از بیوکینزی و سابلیمینال ها هستند ، ۳ عاملی که میتوانند تعیین کنند که شما تاچه حد دیر یا زود نتیجه میگیرید.بیوکینزی و سابلیمینال

گرچه عوامل بسیار زیادی در روند نتیجه گیری دخیل هستند ، اما یک سری از عوامل که شامل ۱۰ درصد عوامل حساب میشوند ، ۹۰% نتیجه گیری را برعهده دارند ، درست مانند  اینکه ۹۰% ثروت دنیا به ۱۰% از افراد دنیا تعلق داره.

3 عامل مهم در میزان نتیجه گیری از(بیوکینزی و سابلیمینال)

به طور کلی ، برای موفق بودن در یک دوره بیوکینزی و سابلیمینال ۳ عامل مهم وجود داره :

پیشنهاد میشود مطلب”ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها ” را بخوانید.

۱- باور 

باور قوی داشتن به اینکه انجام سابلیمینال و بیوکینزی یک مسئله عادی هست و انجام شدنیه ، اگر چیزی باعث شده تا فکر کنید باور بی تاثیر هست به این جمله من فکر کنید.

میخوام از قدرت باور براتون یک داستان بگم :

قبلا ها که پیش دبستانی بودم یک باور عجیب توی خونه ما بود و این بود که مثلا اگر کسی یک دسته کلید را تکان دهد در اون روز یک ظرف یا لیوان میشکنه.

من اصلا نمیتونستم قبول کنم همچین چیزی رو ، برای همین همیشه با این مورد با مادرم بحث داشتم ، تا اینکه یکبار یواشکی بدون اینکه کسی بشنود کلید تا تونستم تکون دادم و گفتم حالا ببینم چی میشه.

همون شب مهمان داشتیم و یک نفر درحال تعارف میوه و شیرینی بود که یهو ظرف ها افتادن و همه شکستن !

اما چرا؟ منکه باور نداشتم ، پس چطور این اتفاق افتاد.بیوکینزی و سابلیمینال

خب نکته ای که در اینجا باید بهتون بگم ، این هست که ناخودآگاه ما از کودکی شکل میگیرد و باور های اطرافیان تا سن ۷ سالگی در ذهن ما ثبت میشود. در این مورد سعی نکردم تا باور خودم رو عوض کنم و به صورت یک یادگاری از کودکی دارم ، هنوز هم امکان ندارد که کلید رو تکون ندم و ظرفی در اون روز نشکند.

پس برای یک باور مهم نیست که وابسطه به درون ما باشد یا به محیط بیرون ، مهم نیست که آیا منطقی است و آیا منطقی نیست .

میدونم احتمالا به چی فکر میکنید . درسته ما میتونیم باور های خودمون رو شرطی کنیم ، مثلا فکر کنید اگر بجای دسته کلید ، یه چیزی مثل چند سکه را توی دستمون به هم تکون بدیم ، اون روز پول دستمون میاد ، معلومه که میشه.

پیشنهاد میکنم حتما این کار رو کنید ، باورهای جدید بر اثر یک شرط بوجود بیارید.

باور از طریق متافیزیک این کار را میکند و این خارج از درک ما هست برای همین نمیتونیم این پدیده هارو قبول کنیم ، اما هست و داریم میبینیم.

در ضمن ، شما زمانی که باور قوی داشته باشید تصویر سازی ذهنی قوی هم از یک مسئله میتونید داشته باشید ، پس عامل ۲ تصویر سازی ذهنی هست.

پیشنهاد میشود مطلب” سابلیمینال دروغ یا واقعیت؟ ” را بخوانید.

بیوکینزی و سابلیمینال

۲-تصویر سازی ذهنی

برای داشتن تصویر سازی خوب و موثر شما نیاز دارید تا در محیطی آرام و بی سروصدا قرار داشته باشید ، چیزی در محیط باعث بهم زدن آرامش و تمرکز شما نشود.

مطمعن هستم اکثر شما تاحالا کنجکاو نشدید که تا کجا میتونم تمرکز کنم و تصویر واضحی بسازم ، این کار برای من یک سرگرمی شده بود.

اگر تصویر سازی رو به صورت دقیق و عمیق انجام بدید به طور قطع شما وارد حالت رویای شفاف یا خواب آگاهانه میشوید ، حالتی که در اون دارید خواب میبینید و آگاهی دارید و متوجه هستید که درحال خواب دیدن هستید.

این حالت یکی از عمیق ترین حالت تصور هست ، شما در رویای صادقانه یا رویای شفاف به راحتی به هرچه فکر کنید و تصور کنید تبدیل میشوید. و این کار یکی از لذت بخش ترین کارهایی هست که هر فرد میتونه انجام بده.

به زودی سعی میکنم تا یک آموزش کامل و قابل فهم برای راحت ترین روش انجام دادن رویای شفاف براتون تهیه کنم ، اما فراموش نکنید که رفتن به عمق تصور هم میتونه یکی از این روش ها باشه.

شما زمانی که تا این حد بتوانید وارد ضمیر ناخودآگاه خود شوید و خواب ببینید و درخواب آگاهی داشته باشید طوری که بتوانید هرچیزی را در آنِ واحد تغییر دهید بهترین نتیجه رو هم میتونید بگیرید ، تصویر سازی در حالت رویای شفاف قدرتمند ترین تصویر سازی شناخته شده است.

تصویر سازی واضح ، از خودتون به کسی که قراره تبدیل بشید داشته باشید .

هرچی تصویر سازی قوی تر باشه ، زودتر به نتیجه دلخواه می‌رسید .

پیشنهاد میشود مطلب” دلیل از بین رفتن نتایح بعد از مدتی در استفاده از سابلیمینال چیست؟ ” را بخوانید.

بیوکینزی و سابلیمینال

۳- تکرار ، تکرار ، تکرار 

تکرار کردن یک فلسفه بزرگ دارد و نمیخوام در این مقاله به موضوع فلسفه تکرار بپردازم اما فقط به این مثال که میزنم کمی فکر کنید ، به قلب فکر کنید ، با تکرار هست که مارو زنده نگه داشته است و باعث میشه تا ما بزرگ بشیم ، تجربه کنیم ، بخوابیم ، همش حاصل تکرار قلب هست .

یک ورزشکار از ۱ روز ورزش به سلامتی و تناسب اندام دلخواه نمیرسه، بلکه با تمرین و تکرار در یک مدت زمان خاص هست که میتونه شاهد پیشرفت خودش باشهبیوکینزی و سابلیمینال

ما از کار هایی که هر از چندگاهی انجام میدیم به موفقیت نمیرسیم ، از کارهایی که پیوسته انجام میدهیم موفق میشویم ، و این در تمام موفقیت ها صدق میکند

به صورت دیگه تکرار به این معنی است که اگه یه زمانی نتایج قرار باشه دیرتر ظاهر بشن و ما چون هنوز ندیدیم ، نباید از گوش دادن به سابلیمینال و دیدن بیوکینزی دست بکشیم  بکشیم .

به چندحط بالاتر فکر کنید که گفتم برای باور مهم نیست که چطور ، اون به صورت متافیزیکی عمل میکند و خارج از درک ما هست.

اکثر کاربران دقیقا زمان هایی نتیجه مطلوب و خوبی میگیرند که در ناامیدی باز هم به صورت منظم از سابلیمینال استفاده کردند .

پیشنهاد میشود مطلب”ایروکینزی یا بادافزاری چیست؟” را بخوانید.

سخن آخر

باور عامل مهمی هست ، بعد از اون تصویر سازی یک پدیده بسیار قدرتمند است که به ایجاد باور ، ثبت باور و تغییر باور کمک میکند.

تکرار و تکرار و تکرار به معنی مداومت هست و شما درهرچیزی مداومت داشته باشید قطعا میتونید به نتیجه مطلوبی برسید به شرطی که در راستای هدفی که دنبال میکنید باشه.

امیدوارم توضیحاتم تونسته باشه کمکتون کنه ????

هر نظر ، انتقاد و پیشنهادی دارید در پایین این توضیحات با ما در میون بزارید ، خوشحال میشیم.

برای ورود به اینستاگرام روی این متن کلیک کنید

مشاهده تمامی سابلیمینال ها

.

 

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

تهیه اشتراک طلایی