چگونه با قدرت ذهن بدنی سالم داشته باشیم؟

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

چگونه با قدرت ذهن بدنی سالم داشته باشیم؟

سلام  عرض میکنم خدمت دوستان و همراهان وب سایت حقیقت پنهان،دانیال تیموری هستم مدیر بخش روان شناسی وب سایت.امیدوارم هر کجای این کره ی خاکی که هستین حالتون خوب باشه.امروز میخوام  در رابطه با ذهن و دنیای جسم مطلب بگذارم…با من همراه باشید

دنیای درون جسم شما

کنترل بدن با ذهن.کنترل بدن.روانشناسی.سلول.قدرت ذهن

درون شما یک دنیای خارق العاده نهفته است.اگر میخواهید میزان قدرت خود را بر جسمتان بسنجید اول باید این دنیا را بشناسید چون آن همه چیز زیر سلطه شما خواهد قرار گرفت.تک تک سلول های بدنتان وظیفه خاصی بر عهده دارند و همگی با یک هدف واحد یعنی ایجاد سلامتی با یک دیگر همکاری میکنند.

طرز عملکرد سلول ها در بدن به چه صورت است؟

برخی از سلول ها فرماندهی ناحیه یا عضو خاصی از بدن را بر عهده دارند بنابراین میتوانند سایر سلول ها  را  در شش ها،قلب،مغز، وکلیه ها  کنترل کنند و آن ها را هدایت نمایند.یک سلول فرمانده در یک عضو،وظیفه کنترل و هدایت تمام سلول های آن عضو بر را عهده دارد یعنی به سایر سلول ها دستورات لازم را می دهد و میان آنها هماهنگی ایجاد می کند تا عضو مورد نظر به درستی کار کند.

سلول های مامور حدود شصت هزار مایل را در رگ های خونی بدن طی می کنند تا بر رعایت دستورات سلول های فرمانده و ایجاد صلح و آرامش نظارت داشته باشند.هرگاه یک نوع اغتشاش مثل خراشیدگی پوست اتفاق بیافتد سلول های مامور دکمه هشدار را فشار می دهد و تیم مخصوص ترمیم خود را بلافاصله به محل میرسانند.

در ابتدا تیم لخته ی خون در محل حاضر می شوند و جلوی جریان خون را می گیرد وقتی کار این تیم به پایان رسید تیم های بافت را تعمیر می کنند سپس پوست را صحیح و سالم تحویل می دهند.

چه رابطه ای بین سلول های دفاعی و حافظه وجود دارد؟

کنترل بدن با ذهن.کنترل بدن.روانشناسی.سلول.قدرت ذهن

وقتی یک مهاجم نظیر عفونت های باکتری ها یا ویروس به بدن شما تجاوز کند سلول های حافظه فورا مشخصات دقیق عفونت یا ویروس را جمع آوری میکنند سپس مشخصات جدید را با گزارش های قبلی بررسی میکنند تا شباهت های میان هر بار تجاوز را تشخیص بدهند.

وجود هر نوع شباهت میان مشخصات جدید ویروس ها و گزارشات قبلی از تجاوز ویروس های قدیمی موجب می شود سلول های حافظه بلافاصله به تیم حمله اطلاع دهند تا به نابودی مهاجمان بپردازد اما اگر هیچ شباهتی میان ویروس های قدیمی و جدید پیدا نکنند یک پرونده ی جدید برای ویروس نو رسیده باز میکنند تا تیم حمله برای نابودی اش اقدام نماید.

وقتی تیم حمله نابودی مهاجم را با موفقیت پشت سر گذاشت نتیجه نبرد خود را به سلول های حافظه خبر می دهد تا آنها نتیجه را در پرونده ثبت کنند بنابراین اگر در آینده همان مهاجم دست به تجاوز بزند سلول ها به خوبی آن را مشناسند و می دانند باید از چه راهی با آن مقابله کنند.

سلول های مامور در نقش پرستار بدن :

اگر به هر دلیلی یکی از سلول های بدن شما عملکرد خود را تغییر دهد  و دست از کار  بکشد سلول های مامور به منظور حفظ سلامتی بدن دکمه هشدار را فشار می دهند تا تیم نجات از راه برسد و سلول بیمار را مداوا کند.

پرستاران  و داروخانه ی بدن:

اگر یک سلول بیمار به منظور مداوا احتیاج به معالجه خاصی داشته باشد تیم نجات از داروخانه طبیعی بدن شما دارو بر می دارد و سلول را نجات می دهد.در واقع در درون بدن شما یک داروخانه کامل و مجهز وجود دارد تاثیرشان نیز برابر با داروهایی است که در کارخانه داروسازی تولید میشود.

تاثیر باور ها و عقیده های شما بر بدنتان:

کنترل بدن با ذهن.کنترل بدن.روانشناسی.سلول.قدرت ذهن

تاثیر عقیده و باور های شما بر بدنتان :

هر عقیده و باوری در در رابطه با بدن خود داشته باشید،سلول ها هم همان عقیده و باور را دنبال میکندد.آنها هیچ وقت افکار،احساسات و عقاید شما را زیر سوال نمی برند در حقیقت سلول ها صدای افکار،احساسات و عقاید شما را می شنوند.

برای مثال :

 • اگر فکر کنید یا بگویید(هر وقت سفر میکنم دچار خستگی پرواز می شوم) سلول های شما واژه (خستگی پرواز ) را نظیر دستور دریافت می کنند،بنابراین بر اساس همان دستور عمل خواهند کرد،فکر و احساس کنید با وزن خود مشکل دارید آنگاه سلول های بدنتان دستوری به نام مشکل با وزن را دریافت می کنند سپس طبق آن بدنتان را به سویی سوق می دهند که واقعا با وزن خود مشکل پیدا می کنید.

 

 • وقتی از ابتلا به یک بیماری مدام ابراز می کنید سلول ها پیغام آن بیماری را می شنوند و بلافاصله مشغول میشوند تا علایم بیماری را در شما ایجاد کنند. اطاعت سلول ها از دستورات شما به وضوح عملکرد قانون جاذبه را درون بدنتان به اثبات می رساند

(وقتی از عملکرد اعضای بدنتان به طور کامل آگاهی پیدا کنید می توانید سایه بیماری ها را با تیر بزنید.)

تاثیر قدرت عشق و شکزاری بر بدنتان :

چگونه با قدرت ذهن بدنی سالم داشته باشیم حقیقت پنهان

احساس عشق،قدردانی و شکر گزاری از صمیم قلب دستگاه ایمنی بدن را قوی می سازد،تولید مواد شیمشایی و مورد نیاز بدن را افزایش می دهد،بر توانایی جسمی و سر زندگی می افزاید،از میزان ترشح هورمون استرس،فشارخون بالا،اضطراب،احساس گناه و بی حالی میکاهد و در نهایت میتواند میزان گلوکز را در بیماران مبتلا به دیابت تنظیم کند.

احساس عشق ضربان قلب شما را تنظیم خواهد کرد.طبق بررسی های انجام شده توسط انجمن قلب،قدرت جاذبه میدان مغناطیسی قلب ۵۰۰۰ برابر از قدرت جاذبه میدان مغناطیسی مغز بیشتر است و میتواند اطراف بدن ما شعاعی چند فوتی داشته باشد.

چگونه قدرت عشق و شکرگزاری بر بدن تاثیر میگذارند؟

 • هفتاد درصد از بدن را آب تشکیل داده است
 • هشتاد درصد از سر انسان را آب تشکیل داده است

وقتی آب در معرض گفته ها،احساسات حاوی از عشق و شکرگزاری قرار می گیرد میزان انرژی حاصل از آن افزایش می یابد.حتی ساختار آب هم تغییر میکند و کاملا در موازات امواج حاصل عشق و شکرگزاری قرار می گیرند.هر چه ابزار احساسات مثبت افزایش یابد آب زیباتر و با امواج موزون تر در نظر ما جلوه میکند.وقتی آب در معرض احساسات منفی نظیر تنفر قرار می گیرد انرژی حاصل از آن کاهش میابد،آنگاه ساختار آن درهم برهم خواهد شد.

(آب قسمت اعظم سلول های بدن را تشکیل می دهد.هسته مرکزی هر سلول نیز آب تشکیل شده است حتی لایه یی از آب اطراف تک تک سلول ها را احاطه کرده میکند)

۳ راه خارق العاده برای داشتن بدنی سالم و با نشاط :

 1. عشق بورزید تا به همان میزان به سلامتی مورد دلخواه خود دست پیدا کنید.پیش از خوردن غذا و نوشیدن آب به آنچه قرار است بخورید و بنوشید نگاهی بیاندازید سپس به آن عشق بورزید و شکرش را به جای آورید
 2. بکوشید نفرت و ترس را از بروز به بیماری ها کنار بگذارید چون چنین احساساتی زیرمجموعه احساسات بد قرار میگیرند و با وجود احساست بد بیماری هیچ وقت درمان نخواهد شد
 3. به جای اینکه هر روز از بدن خود یک ایراد جدید بگیرید شکر سلامتی آن را به جای آورید.مدام با خود یاد آوری کنید آب داخل بدنتان صدای احساسات شمارا می شنوند بدین ترتیب افکار بد در رابطه با آن چه از بدنتان دوست ندارید دیگر به سراغ شما نخواهد آمد.

 

(عشق ورزیدن عشق بیشتری به ارمغان می آورد)

خدافظی

برای سالیان سال بود که همیشه از افسردگی رنج میبردم،با فیزیک بدن خودم مشکل داشتم..متاسفانه در جامعه حال،این اتفاق برای همه ی انسان ها میوفته..فقط کافیه عزیزان خودتون رو خوب بشناسین و به دنبال دنیاهای جدید باشید…

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

منتظر پیشنهاد ها و انتقادات شما عزیزان هستیم

بدرود

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

خدمات ویژه حقیقت پنهان :

 • دسترسی به تمامی سابلیمینال های تخصصی حقیقت پنهان
 • دسترسی به تمامی بیوکینزی های حرفه ای حقیقت پنهان
 • تست اختصاصی میزان مقاومت ذهنی طراحی شده توسط حقیقت پنهان
 • پادکست ها و فایل های صوتی آموزشی در زمینه ذهن ، ارتعاش و برنامه ریزی ناخودآگاه
 • مشاوره اختصاصی کاربران ویژه
 • آموزش های حرفه برنامه ریزی ناخودآگاه مانند تمرین آلفا ، شکرگزاری ، کاغذ و قلم و …
 • کتاب های صوتی مربوط به ناخودآگاه ، ذهن ، باورها و موفقیت
 • فعال شدن کردن بخش VIP در اپلیکیشن اختصاصی حقیقت پنهان
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته (۲۴/۷)
 • مقالات و مطالب علمی جدید و بروز در زمینه ناخودآگاه و ذهن

تهیه اشتراک طلایی

مشاهده تمامی سابلیمینال ها

.