چال گونه و روش ایجاد چال گونه

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

چال گونه و روش ایجاد چال گونه

سلام دوست خوبم از اینکه وبسایت حقیقت پنهان رو برای خوندن این مطلب انتخاب کردی ازت ممنونم.

همونطور که میدونید چال گونه از نظر افراد یک ویژگی کمیاب محسوب میشود و ما در این مطلب قصد داریم تا به تعریف چال گونه و در انتها روشی برای ایجاد چال گونه بدون عمل جراحی معرفی کنیم.

تعریف چال گونه :

چال گونه ، مزایا و نحوه ایجاد چال گونه به صورت طبیعی

چال یک فرورفتگی کوچگ که روی پوست برخی افراد در قسمت های گوناگون بدن منجمله گونه ها ، کمر یا چانه بوجود می آید ، که چال گونه که بر روی گونه وجود دارد یکی از محبوب ترین و جذاب ترین چال ها محسوب میشود که خیلی از افراد مخصوصا زن ها و دختر ها آرزو داشتن چال گونه را دارند.

چال گونه در انگلیسی Cheek Dimples که فقط عده محدودی از مردم گاهی در یک طرف گونه و گاهی در هر دو طرف گونه دارند که علت اصلی آن در حقیقت به دلیل تفاوت هایی که ناشی از حالت های عضلانی و تفاوت در ان ناحیه پوست است.

در این مطلب قصد داریم تا موارد زیر را باز کنیم:

اصلی ترین علت چال بر روی گونه چیست و چرا بعضی ها چال دارند و خیلی ها چال گونه ندارند؟

آیا ایجاد شدن چال گونه بر روی صورت افراد به ژنتیک ربط دارد و ارثی است؟

چرا چال گونه معیاری برای جذابیت شناخته شده است؟

چطور میتوان بدون عمل جراحی چال گونه ایجاد کرد؟

در ادامه قصد داریم به سوالات بالا پاسخ داده و درباره چال گونه بیشتر بدانیم. با حقیقت پنهان همراه باشید.

علت ایجاد چال گونه چیست؟

در عضلات صورت عضله ای وجود دارد به نام زایگوماتیک ماژور که علت اصلی اجاد چال گونه میباشد.

این عضله مربوط به بیان حالت های صورت است و از عضله هایی است که مسئول بالابردن گوشه های لب ها زمان خندیدن است.

افرادی که از چال گونه برخوردار نیستند این عضله به صورت طبیعی از استخوان گونه آغاز شده و در امتداد آن به سمت پایینی صورت و گوشه لب ها متصل میشود.

افرادی که دارای چال گونه هستند عضله زایگوماتیک ماژور اگر چه از استخوان زایگوماتیک شروع میشود اما آخر ان یک انشعاب دیگر دارد که به دوعضله تقسیم میشه. یکی به گوشه لب ها و دیگری به زیر گوشه دهان وصل میشه و به پوست بالای آن گره میخوره.

به همین خاطر موقع خندیدن عضله اول با کشیدن دهان باعث ایجاد لبخند میشود و عضله دیگر باعث کشیدگی پوست و بوجود آمدن چال گونه میشود.

چال گونه به دلیل نوعی تفاوت در ساخت و شکل گیری عضله ای در دوران جنینی بوجود می آید اما بعضی از مردم به صورت اشتباه آن را نوعی نقص تصور میکنند.

اون چیزی که در رابطه با چال گونه مهم است و اهمیت دارد این است که این نوع عضله ای نه تنها شایع است بلکه دلیلی بر این که فرض کنیم یک اثر منفی است وجود ندارد و در بیساری از کشور ها و فرهنگ های مختلف از دیرباز یکی از نماد های زیبایی و جذابیت محسوب میشود.

مطلب پیشنهادی : دانلود سابلیمینال قدرتمند ایجاد چال گونه (روش جدید) 

آیا چال گونه ژنتیکی و ارثی است؟

خیر چال گونه ارثی نیست و تحقیقات اندکی در باره ارثی بودن چال گونه انجام شده است و نتیجه ای در این باره گزارش نشده و بسیاری معتقدند چال گونه یک صفت عالب ژنتیکی و از والد به فرزند انتقال پیدا میکند. اما تحقیقات ثابت نکرده است.

اما به طور معمول فرزندان افرادی که چال گونه دارند نیز دارای این ویژگی ظاهری هستند اما این مسئله باعث نمشود که فکر کنیم چال گونه یک صفت ارثی است و آنرا یک صفت غالب از والد به فرزند بدانیم. چون به همین نسبت والیدنی داریم که چال گونه دارند اما فرزندان آنها بدون چال گونه متولد شده اند.

نکته جالبی هم که در این مورد است اینه که چال گونه در بعضی افراد به صورت همیشگی است و در عده ای دیگر امکان دارد به مرور زمان تغییر کند و از بین برود و در بعضی به مرور زمان ایجاد شود.

مثلا یک نفر در دوران کودکی چال گونه داشته اما در دوران بزرگسالی چال گونه او ناپدید می شود یا کودکی در بدو تولد چال گونه نداشته و این ویژگی در دوران کودکی روی گونه هایش ظاهر می شود.

با توجه به توضیحات داده شده این نتیجه بوجود می آید که الگویی برای ارث بری چال گونه یک مسئله و موضوع غیر قابل پیشبینی است و به همین خاطر بسیاری از دانشمندان و محققان آن را یک صفت غالب بی قاعده خاصی طبقه بندی کردند بنابر این چال گونه بیشتر و نه همیشه به صورت یکی از صفات عالب به ارث بده میشود.

موضوع ژنتیکی بودن چال گونه امکان دارد فقط به یک مجموعه از علت ها محدود نشود و چندین ژن در بوجود آمدن چال گونه موثر باشند ، برای اینکه پاسخ و جواب قطعی بوجود بیایید نیاز هست تا تحقیقات و پژوهش های بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

نکته :

ژنتیک و ژن تمامی افراد یکسان است و این علت های هستند که مشخص کننده چگونگی ظاهر شدن ژن ها در هر فرد میشود، به عنوان نمونه رنگ چشم در تمامی ما انسان ها به یک صورت وجود دارد اما این که رنگ چشم ما چه رنگی میشود به علت های ژن مربوط میشود

مطلب پیشنهادی : دانلود سابلیمینال تغییر رنگ چشم به رنگ آبی(روش جدید)

آیا چال گونه جذابیت دارد؟

اگر از انسان های گوناگونی درباره این مسئله که آیا چال گونه باعث جذابیت است سوال بپرسید جواب های متفاوتی دریافت میکنید به طوری که خیلی از افراد اعتقاد دارند چال گونه باعث این میشود که جوان تر به نظر برسیم و خیلی ها آن را در زیبایی ، دوست داشتنی بودن و جذابیت صورت نقش مهمی میپندارند.

در واقع در فرهنگ های مختلف آداب و رسوم مختلفی وجود دارد و خیلی از این فرهنگ ها چال گونه را یکی از عوامیل خوش شانسی و خوشبختی میدانند ، اما بریم ببینیم محققان در این باره چی میگن:

مطالعات کمی صورت گرفته اما بعضی از مطالعات نشان میدهند که مرد ها معمولا جذب زنانی مشوند که صفات چهره ای خاصی از جمله چال گونه ، زنگ چشم متفاوت مثل سبز ، آبی ، عسلی همچنین رنگ مو را دارند میشوند . اگر چه به صورت مخصوص برای چال گونه بررسی نشده بود اما با توجه به نتایجی که به دست آمد افرادی که دارای صفت چال گونه بودند جذابیت بیشتری دارند.

همچنین مطالعات نشان داده که ویژگی هایی که یک چهره را خاص جلوه میدهد از جمله چال گونه باعث بهبود روابط ما با دیگران میشود زیرا میتواند حالات چهره یا لبخند زدن مارا متفاوت کرده و باعث جذابیت بیشتر فرد میشود که باعث انتقال نوعی ویژگی در ناخودآگاه فرد مقابل میشود.

مطلب پیشنهادی : ضمیر ناخودآگاه چیست؟

چند درصد جمعیت چال گونه دارند؟

در جوامع آماری گوناگون جواب های مختلفی از نتایج بوجود آمده است اما به طور کلی با توجه به میانگین نتایج بدست آمده نشان میدهد که ۳۷% جمعیت جهان دارای چال گونه هستند.

ایجاد چال گونه به صورت طبیعی بدون عمل جراخی

خب دوستان به بخش مهم و جذاب این مطلب رسیدیم و قراره روشی رو معرفی کنیم که توسط این روش میتونیم چال گونه داشته باشیم.

این روش با استفاده از ایجاد تغییر درون ناخودآگاه ما که تمام اطلاعات سیستمی بدن در اونجا قرار داره صورت میگیرد.

اسم این روش استفاده از سابلیمینال ایجاد چال گونه هست.

سابلیمینال یک فایل صوتی است که دارای فرکانس و امواج بخصوصی هست که درون اون تلقینات مهندسی شده ای برای داشتن چال گونه وجود دارد.

با گوش دادن به سابلیمینال ناخودآگاه ما برای داشتن چال گونه برنامه ریزی شده و به مرور زمان باعث ایجاد چال گونه بر روی لب هایمان میشود.

یکی از خوبی های این روش این هست که به صورت کاملا طبیعی هست و نیازی نیست که ما از دستگاه یا روش های فشار آوردنی به پوست استفاده کنیم. در این روش خیلی راحت فقط به فایل صوتی سابلیمینال گوش میدهیم.

نکته خیلی مهم در استفاده از سابلیمینال این هست که باید معتبر باشد تا یک فایل قلابی را برای استفاده انتخاب نکنید چون وقت شما هدر داده میشود.

خوشبختانه وبسایت حقیقت پنهان برای شما این فایل رو آماده کرده و به صورت کاملا تخصصی و فقط و فقط از وبسایت حقیقت پنهان با نهایت کیفیت میتوانید دانلود کنید.

صفحه دانلود سابلیمینال ایجاد چال گونه

 

راهنمای دانلود سابلیمینال چال گونه

خب دوستان امیدوارم از این مطلب نهایت لذت رو برده باشید همچنین با دنبال کردن ما در اینستاگرام حقیقت پنهان از پیشنهادات و مطالب جدید سایت مطلع بشید.

 

مطالعه بیشتر