هیدروکینزی چیست؟ (توضیحات کامل)

امتیاز 4.33 ( 3 رای )

هیدروکینزی چیست؟

سلام عرض میکنم خدمت تمامی عزیزانی که با تمام وجودشون دنبال حقیقت این جهان و انسان هستند،امیدوارم هرجاکه هستید سرحال،بانشاط و باانرژی باشید.

بادومین آموزش از سری آموزش های کینزی از وبسایت حقیقت پنهان درخدمت شما هستیم.

هنگامی که در گذشته به دنبال مطالب برای آشنایی و یادگیری این توانایی داشتم متاسفانه هیچ منبع داخلی وجود نداشت که به طور تخصصی در رابطه با هیدروکنیزی اطلاعاتی ارائه بدهد.

برای همین تصمیم گرفتم تا برای اولین بار در وب فارسی مطلب تخصصی و کاملی در رابطه با هیدروکینزی به همراه آموزش اون رو برای شما دوستان ارائه بدم.

باید خدمتتون عرض کنم که ما در آموزش قبلی یعی تله کینزی سعی کردیم بخشی از توانایی و قدرت انسان رو برای شما عزیزان تحلیل کنیم که شامل حرکت دادن اجسام با نیروی ذهنی بود.

مطلب پیشنهادی : تله کینزی چیست؟

لازم به ذکره، تمامی کینزی ها دارای یک منشأ اصلی هستند و اون هم ذهنه، در واقع این ذهن انسان هست که میتونه روی هرچیزی حتی دنیای فیزیکی ما،عناصر طبیعت و هرچیزی که فکرشو بکنید اثر بزاره.

حالا در کنار ذهن قدرت های دیگه ای هم وجود دارند که در جسم انسان میباشند و مامیتونیم با یادگیری نحوه ی به کار بردن و هماهنگ سازی ذهن و بدنمون به این قدرت ها دست پیدا کنیم و به خواسته و اهداف خودمون سریعتر دست پیدا کنیم.

مطلب پیشنهادی : معرفی تمامی کینزی ها 

قبل ازاینکه بریم سراغ آموزش جدید باید چندتا توصیه به شما عزیزان بکنیم.

توصیه اول :

اول اینکه اگر برای بار اول است که با مفاهیم کینزی ها آشنا میشید از شما میخوایم که برید و وویس (مقدمه ای بر کینزی ها)رو گوش کنید .

مطلب پیشنهادی : وویس صوتی مقدمه ای بر کینزی ها

توصیه دوم :

اینکه این کینزی هم دقیقا مثل کینزی قبل نیاز به فعال بودن چاکراهای کف دست داره واگر چاکراهای کف دستتون فعال باشه سریعتر و بهتر میتونید به این قدرت مسلط بشید.

هیدروکینزی یا آب افزاری چیست و چگونه میتوان هیدروکینزی کرد و آن را فعال کرد

هیدروکینزی چیست؟

هیدروکینزی چیست؟

هیدروکینزی،مهاتری ذهنی است،برای کنترل یا ایجاد تغییر در آب یا مایعات.

هیدروکینزی نسبت به سایر کینزی ها عملی ساده تر است چراکه همانطور که همگان میدانند بیش از ۹۰% بدن انسان از آب تشکیل شده،این به آن معناست که ما ارتباط کاملا معنادار و مفهومی با عنصر آب داریم.

به زبان ساده تر هیدروکینزی از شاخه های تله کینزی محسوب میشود.

توجه :

به یاد داشته باشید که شما با فراگیری هر کینزی علاوه برآن که تحولی در ذهن خود ایجاد میکنید،زمینه ی لازم برای یادگیری راحت تر دیگر کینزی ها نیز فراهم میکنید.

ارتباط هیدروکینزی وچاکرای دوم:

اگر به خاطر داشته باشید در مطلب قبلی دو چاکرا در بدن وجود داشتند که به صورت مستقیم برروی تله کینزی اثر داشتند،این کینزی نیز از این قائده مستثنی نیست.

علاوه برچاکراهای کف دست (به بخش تله کینزی رجوع کنید) چاکرای دوم بدن (سوآد هیشتانا) که در منطقه ی اعضاء تناسلی قرار دارد نیز بر روی این کینزی تاثیر دارد.

مطلب پیشنهادی : چاکرا دوم بدن کجاست؟ +روش فعالسازی

باید بدانید که عنصر اصلی چاکرای دوم آب است و مدیتیشن کردن برروی این چاکرا توانایی کنترل کردن عنصر آب را راحتر به شخص میدهد.

مدیتیشن چاکرای سو آد هیستانا:

مدیتیشنی که برروی این چاکرا، برای فعال کردن هیدروکینزی استفاده میشود شامل تمرکز کردن برروی هلال ماه میباشد.

یادتان باشد که آب افزارها توانایی وانرژی خود را از هلال ماه میگیرند و یک آب افزار در تاریکی شب قدرتش چندین برابر میشود،پس بهتره که تمرینات و آموزش های هیدروکینزی رو در شب هنگام انجام بدید.

و اما نوع مدیتیشن چگونه است؟

در شب هنگام که ماه هم دیده بشه بهتره برید روی پشت بام و یا اگر نمیتونید اینکارو بکنید وارد حیاط خونتون بشید.

به مدت پنج دقیقه به ماه نگاه کنید و اونوقت چشماتونو ببندید،سپس سعی کنید کانال فرضی بین خودتون و ماه درست کنید

توجه کنید

هیدروکینزی یا آب افزاری توانایی کنترل و تاثیر گذاری بر اب را میگویند و یکی از کینزی ها هست

که اگر روی پشت بام بودید نیازی به ایجاد این کانال فرضی نیست و فقط روی خوده ماه متمرکز بشید.

سپس دوباره چشماتونو باز کنید،وارد خونه بشید و به یه جای آروم و نسبتا تاریک برید.

به صورت چهار زانو بنشینید و کانال فرضی که درست کردید رو تصور کنید،تصور کنید که انرژی از ماه وارد سر شما میشه و خودش رو به چاکرای دوم میرسونه و اون رو روشن و فعال میکنه. (جهت مطالعه بیشتر درمورد چاکرای دوم کلیک کنید)

این تمرین رو برای یک ماه در یک تایم و مکان مشخص انجام بدید.

دقت کنید که هر جلسه باید بین ۱۵تا ۳۰دقیقه تایم براش گذاشته بشه.

این نکته رو هم بگم که بعد از هربار که این مدیتیشن رو انجام دادید سعی کنید که حس تعامل بیشتری با آب داشته باشید وبعد از اتمام هر جلسه ببینید که این تعامل درونی در شما قویتر میشه.

ویدیو انجام هیدروکینزی

کلام اخر

چیزهایی وجود دارند که قبل از اینکه شما بتوانید در هیدرو کینزی به جایی برسید باید روی آن ها کار کنید تا مانعی در رسیدن به هدفتان وجود نداشته باشد.

۱-شک:

هیدرو کینزی یک واقعیت است،بسیاری آن را انجام داده اند وشما نیز میتوانید،به یاد داشته باشید که شک آفت هرچیزی است،پس به خود وتوانایی خود هرگز شک نکنید و همواره قبل از تمرینات به خودتان یادآور شوید که من میتوانم.

۲-منطق:

ما در یک جهان عملگرا زندگی میکنیم،طبیعی است که شما بخواهید برای هرچیزی به دنبال دلیل و منطق بگردید.

اما خود را به زحمت نیندازید عمل گرائی را کنار بگذارید،هنگامی که به هیدرو کینزی برسید متوجه میشوید که مفهوم منطق در مجموع چه قدر سطحی است.

۳-مدیتیشن :

مدیتیشن یک اصل مهم در رسیدن به این توانایی است چراکه ناپاکی هارا میزداید و باعث آمادگی ذهن و بدن شما برای انجام هرکاری میشود.

در پایان همواره تلاش خود را ادامه دهید و هرگز سعی نکنید که تمامی مطالب را از دید علم نگاه کنید.

چه باورتان بشود و چه نشود مواردی وجود دارند که حتی علم هم قادر به درک و تحلیل آن ها نیست.

.

امیدوارم از این مطلب در رابطه با هیدروکینزی لذت برده باشید ، زمانی که میخواستم این مطلب رو بنویسم هیچ منبع داخلی کاملی نبود برای همین تصمیم گرفتم یک مطلب کاملا اختصاصی از حقیقت پنهان برای شما علاقه مندان تدارک ببینم .

هر گونه نظر یا سوال یا پیشنهادی دارید در پایین قسمت نظرات برای ما ارسال کنید ، همچنین میتونید ما رو در اینستاگرام حقیقت پنهان دنبال کنید و از پیشنهادات و مطالب جدید مطلع شوید.