عوامل زیبایی چشم (مطلب کوتاه)

امتیاز 4.00 ( 2 رای )

عوامل زیبایی چشم

زمان مطالعه : ۱/۵ دقیقه

عرض سلام و درود فراوان داریم خدمت تمامی دنبال کنندگان وب سایت حقیقت پنهان،امیدواریم هرجایی که هستید،سرحال،پر نشاط وبا انرژی باشید.

این بار سعی داریم تا به تاثیر چشم ها در ارتباط با اطرافیان و انسان ها دیگر و نحوه اثرگذاری زیبایی چشم در جذب انسان ها بپردازیم.

همه میدانیم که اخلاق خوب یکی از مهمترین ملاک هاییست که هر انسانی میبایست از آن بهرهمند باشد .

و در تمام محیط ها اعم از:

  • خانواده
  • محیط های شغلی
  • اجتماع
  • و غیره

اما هرگز نمیتوان منکر آن شد که اولین چیزی که از ما، به دید طرف مقابل می آید زیبایی ظاهری ما و در کل صورت ما میباشد.

هراندازه که بگوییم اخلاق نیک از ظاهر مهمتر است باز هم در لحظه ی عمل این زیبایی انسان است که درخشش بیشتری دارد.

اگثر افراد اول ظاهرتو میبینن نه اخلاق و رفتار تورا.

خوشتیپ و خوشگل بودن و کنترل بر روی ناخودآگاه افراد با زیبایی چشم

پروژه ناخودآگاه خوانی در اینستاگرام

زیبایی ظاهری دارای بخش های متعددی میباشد که ازجمله آن ها میتوان به زیبایی صورت که شامل:فک،گونه ها،ابروها،بینی و چشمان هستند اشاره داشت.

مطلب پیشنهادی : چگونه زیبا باشیم + (راهکار)

علاوه برآن چشمان انسان یکی از مهم ترین عوامل زیبایی هر فرد به شمار می آید چراکه در برخورد های اولیه این گره خوردن نگاه ها است که باعث ایجاد ارتباط های گوناگون میشود.

و اما راز زیبایی چشم در چیست؟

۱-راز چشمان زیبا را میتوان در نگاه زیبا پیدا کرد،از طرف دیگر نمیتوان منکر قدرت آرایش حرفه ای در داشتن چشمان زیبا شد اما حتی آرایش هم نمیتواند به صورت کامل چشمان را آنطور که باید زیبا جلوه دهد چراکه از حق نگذریم زیبایی هرچیزی در طبیعی بودن آن است.

۲-یکی دیگر از عواملی که باعث زیبایی چند برابر چشم ها میشود داشتن مژه هایی بلند و کشیده است،زیرا داشتن مژه هایی بلند وپر پشت است که زیبایی چشم ها را بیشتر کرده و جذابیت بخصوصی به چشم ها میدهد.

۳-طرفند های بسیار زیادی در رابطه با زیبایی چشم ها وجود دارد،گاها میبینیم افرادی برای بهتر جلوه دادن صورت و چشم ها از عینک های گوناگون استفاده میکنند.

زیبایی چشم و رنگ چشم و تاثیر گذاری بر روی ناخودآگاه از طریق چشمان زیبا

زیبایی چشم

افرادی هم هستند که به دلیل راضی نبودن از رنگ چشمشان از لنز استفاده میکنند،افرادی هم هستند که از مژه های مصنوعی و همچنین ایجاد آرایش غلیظ استفاده میکنند اما اگر دقت کنید هرکدام از موارد ذکر شده بازهم نمیتوانند زیبایی طبیعی به فرد بدهند و فقط برای مدت کوتاهی میتوانند نقش زیبایی را ایفا کنند، علاوه برآن هرکدام از روش های بالا میتوانند عوارض خود را داشته باشند.

به عنوان مثال لنز میتواند باعث آسیب و اذیت چشم ها شود و آرایش بیش از حد هم به دلیل وجود مواد شیمیایی چندان مفید نیست.

یکی از روش هایی که با استفاده از آن میتوان به چشمانی زیبا دست یافت استفاده از فرکانس های زیر آستانه ای سابلیمینال است .

مطلب پیشنهادی : فرکانس های زیرآستانه ای سابلیمینال چیست؟

از آنجایی که ریشه تمامی موجودیت ما به ضمیرناخوداگاه که ریشه تمام تغییرات نیز ازهمینجا آغاز میشود میباشد،چراکه تمام اطلاعات بدنی ما به صورت نورون های عصبی در بخش ناخوداگاه وجود دارند و تنها با ایجاد تغییر در این قسمت ها میتوان به صورت طبیعی و دائمی تغییرات را ایجاد کرد.

برای انجام این کار کافیست بخش سابلیمینال چیست و نحوه ی اثر گذاری آن بر بدن را که در مطلب پیشنهادی بالا لینک کردم مطالعه کنید تا به اثرات شگفت آور آن پی ببرید.

مطلب پیشنهادی : دانلود سابلیمینال تغییر رنگ چشم به آبی

یادتان باشد که زیبایی چشم ها اولین چیزی است که در نگاه افراد نقش میبندد.

امیدواریم که ازاین مطلب راضی بوده ونهایت استفاده را کرده باشید،همواره سعی ما براین است تا بهترین مطالب را با روش های مؤثر در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین میتوانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام حقیقت پنهان از مطالب جدید ، پروژه های رایگان و پیشنهادات ویژه ما مطلع شوید

 

مطالعه بیشتر