دلایل سردرد در سابلیمینال(قسمت ۲ مقاومت ذهنی)

در این قسمت از دلایل سردرد به موضوع مقاومت ذهنی میپردازیم و این رو بررسی میکنیم که مقاومت ذهنی چطور میتونه باعث بوجود آمدن سردرد شود.

دلایل سردرد در سابلیمینال

همه ما تا کنون با واژه مقاومت ذهنی آشنا بوده ایم اما امکان داره که به خوبی ندونیم که مقاومت ذهنی چیست و چرا میتواند باعث سردرد شود.

اگر از دنبال کنندگان همیشگی ما باشید به طبع با تمامی مطالب و گفته های ما اشنایی کامل دارید،اما اگه برای بار اوله که وارد این سایت شدید و بااین مطلب روبه رو میشید پیشنهاد میکنم به مطلب (سابلیمینال چیست) رجوع کنید و با ساختار این معقوله آشنا بشید.

تیم تحقیقاتی ما تصمیم گرفت تا یکبار برای همیشه جنبه های مختلف سردرد رو مورد تحلیل قرار بده و یک جواب قاطع و کاملا علمی خدمت شما عزیزان ارائه بده،پس در ادامه با توضیحات آقای وحید آدینه از تیم آموزش حقیقت پنهان و در قسمت دوم دلایل سردرد همراه باشید.

برای مشاهده قسمت اول ویدیو دلایل سردرد اینجا کلیک کنید

در ابتدا پیشنهاد میکنم ویدیو رو ببنید و بعد به سراغ توضیحات درون ویدیو به صورت متنی بپردازیم:

پیشنهاد میشود مطلب”نحوه اثر سابلیمینال برای هرکس چگونه است؟” را بخوانید.

عنوان های این مطلب

مقاومت ذهنی

ذهن انسان بسیار قدرتمنده و باور های ادما باهم متفاوتند ، یکی دیگه از دلایل سردرد مقاومت های ذهنی هستش.

مقاومت ذهنی همان مسئله ای هست که باعث میشود تا ذهن شما در برابر تغییرات سابلیمینال های مقاومت کند.

باید بدونید که در ذهن ما باورهایی وجود دارند که ممکنه باهم دیگه در تضاد باشند و زمانی که این تضاد به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کنه موجب بروز اختلالاتی در جسم فیزیکی ما میشه

به عنوان مثال فردی که در حال گوش دادن به سابلیمینال رنگ چشم آبی هستش ممکنه باور قدرتمندی در درون اون فرد وجود داشته باشه که هیچ اعتقادی به تغییر رنگ چشم نداشته باشه یاممکنه باوری وجود داشته باشه که ازهمین رنگ چشم فعلی رضایت داشته باشه که ریشه اون میتونه برگرده به خاطره ای که مثلا فردی ازرنگ چشم شما تعریف کرده و نتیجه اینکه، ساختاری باورگونه در ضمیرناخوداگاه شما شکل گرفته که پس رنگ چشم من قشنگه و الان که میخواید تغییرش بدید با مشکل روبه رو شدید،سردردی که به دلیل تضاد باورها باشه چیز نسبتا خوبیه چون در خیلی از مواقع باعث میشه خیلی از باورهای مخربی که وابسته به باور مربوطه هستند هم از بین بروند.

برای کاهش سردرد های این مدلی پیشنهاد میشه مدیتیشن کنید،قبل و بعد از گوش دادن سابلیمینال به مدت ده تا پانزده دقیقه مدیتیشن کنید،مدیتیشن باعث ارتباط بیشتر انسان با درون خودش میشه و انرژی بدن شما رو متعادل میکنه و باعث ارتباط بیشتر جسم و ضمیرناخوداگاه شما میشه.

پیشنهاد میشود مطلب”چرا نباید بیشتر از ۱ ساعت به سابلیمینال گوش داد؟” را بخوانید.

کلام آخر

برای گرفتن نتیجه صحیح از سابلیمنال ها باید ایمان و باور کامل نسبت به این فایل ها داشته باشید و پیش از قبول کردن کامل هر موضوع و مطلبی به طور کامل راجب اون موضوع تحقیق کنیم تا با ایمان کامل اون مسئله رو شروع کنیم تا فرآیند اثر بخشی رو به بهترین شکل ممکن بالا ببریم.

امیدوارم از این ویدیو و توضیحات لذت برده باشید و براتون مفید واقع شده باشه ، با ثبت نظرات و پیشنهادات خود مارو خوشحال کنید.

همیشه موفق و پیروز باشید.

پیشنهاد میشود مطلب”دلایل سردرد در سابلیمینال(قسمت ۱ کمبود آب)” را بخوانید.

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

تهیه اشتراک طلایی