تکنیک انفجاری قانون جذب

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشه امیرحسین هستم و مثل هر روز امروز با این ویدیو جدید و جذاب آقای جوانشیر مدیر مجموعه حقیقت پنهان در خدمت شما هستم و قراره به یکی از خفن ترین تکنیک های انفجاری قانون جذب بپردازیم پس حتما تا انتها این مطلب همراه من باش.

رعایت این تکنیک باعث میشه خیلی زود به خواسته هات برسی. در واقع تکنیک انفجاری قانون جذب به زبان ساده همون دعا کردن برای دیگرانه.

این موضوع برای کاربران اینستاگرام به قدری جذاب بود که تصمیم گرفتیم یه ویدئو در این رابطه ضبط کنیم. که بهتون توصیه میکنم حتما اول ویدیو رو ببینید و بعد به ادامه توضیحاتی براتون نوشتم بپردازید.

زمانی که ما برای خودمون دعا میکنیم،داریم یه انرژی مثبت و یا ارتعاش مثبت رو به جهان هستی یا کائنات اطراف ارسال میکنیم.

در هر حالت زمانی که شما دعا میکنید و خواسته ای رو بیان میکنید یه انرژی مثبت میره به کائنات و باید به زندگی ما برگرده.

چرا باید برای دیگران دعا کنیم!؟!

 زمانیکه ما برای دیگران خواسته ای رو طلب میکنیم، به کائنات نشون میدیم که این انرژی از عمق وجودمون اومده و با نیت پاکه.

در واقع زمانیکه برای دیگران دعا میکنیم، چند برابر زمانیکه برای خودمون دعا میکنیم انرژی ساطع میشه و کائنات بهمون کمک میکنه که به همین صورت چند برابر انرژی مثبت دریافت کنیم.

اگه از تکنیک انفجاری قانون جذب استفاده کنید در زمان کوتاه تری به خواسته هاتون میرسید.

نحوه انجام دعا برای دیگران

در ابتدا بالای صفحه کاغذ خواسته هامون مینویسیم.

شروع میکنیم به نوشتن اسامی کسانیکه میشناسیم و به مدت چهل شب خواسته هایی که بالای صفحه نوشته شده برای تک تک افراد لیستمون میخوایم و دعا میکنیم.

برای مثال ما میخوایم درامدمون دو برابر درامد فعلی باشه، باید این دعا رو برای همه افراد لیست طلب کنیم.

علاوه بر این با توجه به شناختی که از افراد لیستمون داریم و نیاز هایی که دارند براشون دعا میکنیم که به خواسته هاشون برسند.

اگر سوال یا نظری در مورد تکنیک انفجاری قدرت جذب دارید میتونید خیلی خوشحال میشیم و انرژی میگیریم که با ما در قسمت کامنت ها به اشتراک بگزارید و این پست رو برای بهترین دوستاتون هم ارسال کنید لینک همین مطلب رو براتون این پایین میزارم فقط کافیه کپی کنید و در تلگرام یا اینستاگرام و یا هرجای دیگه ای ارسال کنید. قرررررربان شما امیرحسین.

راستی یادت نره پیج اینستاگرام مارو فالو کنی :

پشتیبانی اینستاگرام

 

دوتا پست قبلی رو حتما ببین :

۱-معرفی سابلیمینال لاغری

۲-فایل آماده سازی ناخودآگاه چیست؟