تکنوپاتی چیست؟

سلام دوستان حقیقت پنهانی ، امیدوارم حالتون عالی باشه.

مطلبی با موضوع تکنوپاتی برای اولین بار است که توسط وبسایت حقیقت پنهان در وب فارسی قرار گرفته و تا کنون هیچ منبع فارسی دیگری جز وبسایت حقیقت پنهان به این موضوع نپرداخته.

تکنوپاتی توانایی کنترل و دستگاری الکترونیک با قدرت و نیروی ذهن است.

در تکنوپاتی ما توانایی برقراری ارتباط با وسایل الکترونیکی را داریم ، به طوری که قادر به دریافت کوچک ترین سیگنال ها را از وسایل الکترونیکی هستیم.

تکنوپاتی یا کنترل وسایل الکترونیکی به وسیله نیروی ذهن

تکنوپاتی در واقع مشابه الکتروکینزی میباشد ، اما تکنوپاتی اندگی پیچیده تر و توانایی های بیشتری نسبت به الکتروکینزی را در بر میگیرد.

پیشنهاد میشود مطلب”پیروکینزی جیست؟” را بخوانید.

مطلب پیشنهادی : معرفی تمامی کینزی ها + ویدیو

در تکنوپاتی ما توانایی ردیابی سیگنال هارو داریم به طوری که میتوانیم منابع ارسال کننده سیگنال های الکترونیک را درک و بفهمیم.

میتوان چراغ های راهنمایی عابر پیاده و هر تلویزیون و چراغ و لامپی را تحت کنترل داشت .

حق میدم که در اولین خوندن در رابطه با این ویژگی ، دور از ذهن به نظر میرسد ، اما بدونید واقعی هست و هیچ چیزی در این دنیا غیر ممکن نیست.

هنگامی که ما از توانایی های ذهن خودمون مطلع بشیم متوجه میشید که انسان چه موجود قدرتمندی هست ، و بی دلیل در قرآن اشرف مخلوقات نام برده نشده است.

ما انسان ها فراموش کرده ایم که چه قدرت های خارق العاده ای داریم .

اگر بخواهم کمی علمی به تعریف و عملکرد تکنوپاتی بپردازم بهتر است در ادامه مطلب همراه من باشید.

پیشنهاد میشود مطلب”هیدروکینزی جیست؟” را بخوانید.

تکنوپاتی از دید علمی :

ببینید دوستان همه ما قبول داریم که مغز انسان امواج گوناگونی دارد ، اگر تاکنون این مسئله را نمیدانستید حتما میدانید که نوار مغزی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی گرفته میشود دواقع با انالیز امواج ذهنی و مغزی صورت میگیرد.

مغز انسان به طور کلی چندید امواج مشخص از خود مرتعش میکند که معروف ترین های آن ها :

پردازش کننده دستگاه MRI هم از دریافت همین امواج از مغز تصویر مغز را ظاهر میکند.

امواج آلفا دارای خاصیت بین حالت بیداری و خواب میباشد ، این حالت معروف به خلصه هست که تمرین های زیادی هم وجود دارد که با استفاده از اون ها میتونیم خودمون رو در هر حالتی وارد حالت آلفا کنیم.

حالا این حالت الفا به چه درد میخوره و ارتباط اون با تکنوپاتی چیه؟

پیشنهاد میشود مطلب”تله کینزی جیست؟” را بخوانید.

ارتباط حالت آلفا با تکنوپایی :

امواج آلفا طول موج بلندی دارند و ارتعاش اونها مسیر بلندی رو طی میکند ، این امواج همون امواجی هستند که هنگامی که ما به یک موضوع خاص فکر میکنیم از ذهن به سمت اون شئی یا وسیله یا هرکس دیگری حرکت میکند و میرسد ، ممکن است شما به ماه فکر کنید و امواج آلفا بلافاصه به ماه میرسند ، پس بدانید سرعت ارتعاش امواج مغزی چقدر بالا هستند.

ما با تقویت چاکرا های بدن خود میتوانیم به طور مستقیم بر روی قدرت ارتعاش امواج ذهنی خودمون تاثیر بگذاریم.

چاکرا دست و نحوه فعالسازی چاکرا دست
چاکرا دست

جالب است بدانید امواج در دنیای فیزیکی ما وجود دارند و مانند امواج رادیویی عمل میکنند . درواقع امواج رادیو ماهیت فیزیکی دارند فقط در عناصر انرژیکی تشکیل دهنده متفاوت هستند که قابل دیدین و لمس کردن نیستند ، البته افرادی که رادیو کینزی خود رو تقویت کردند میتوانند این امواج را حس و درک کنند.

تقویت قدرت امواج الفا میتواند به قدری شود که ما با اراده خود و ارتعاش امواج به یک شئی فیزیکی باعث ایجاد حرکت و تغییرات در آن شویم(تله کینزی).

مطلب پیشنهادی : تله کینزی چیست (توضیحات کامل)

حالا این مسائل که برای شما روشن و شفاف کردم چه ربطی به تکنوپاتی و کنترل سیستم ها و سیگنال ها دارد؟

بهتر است بدونید انتقال انرژی از چاکرا های فرعی که چاکرا دست ها است صورت میگیرد.

این چاکرا ها دریچه های انتقال هر نوع انرژی هستند ، برای همین هست که برای انرژی درمانی از دست ها استفاده میشود یا به طور ناخودآگاه ما وقتی جایی از بدنمون ضربه میخوره دستمون رو اونجا قرار میدیم .

ما با انتقال اگاهی از طریق امواج آلفا و انقال اون از طریق چاکرا ها بدن مخصوصا چاکراهای دست میتوانیم اطلاعات را دریافت و دچار تغییر کنیم.

فکر کنم تا الان درک مسئله متافیزیک این مسئله برای شما واضح شد.

آموزش تکنوپاتی 

متاسفانه آموزشی برای تکنو پاتی وجود ندارد . اما با یادگیری تکنیک های تله پاتی یا تله کینزی و قوی شدن در این دو میتوانید به طور طبیعی این تکنیک را فرابگیرید.

خب دوستان امیدوارم از این مطلب در حقیقت پنهان لذب برده باشید . ما همواره سعی داریم تا بهترین خدمات را در جهت رسیدن به خواسته هایتان ارئه دهیم. و مارا در ایسنتاگرام دنبال کنید.

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

تهیه اشتراک طلایی

.