تله کینزی چیست؟

امتیاز 4.50 ( 2 رای )

تله کینزی چیست؟

عرض سلام و درود فراوان داریم خدمت همه ی شما دوستداران وبسایت حقیقت پنهان،با یکی دیگر از آموزش های متافیزیک در خدمت شما عزیزان هستیم.

لازمه ی کار؟!

در بخش قبلی مقدمه ای درباره ی کینزی ها و نحوه ی عملکرد آن ها ارائه کردیم .

در صورتی که بار اول است بااینگونه مطالب روبه رو میشوید،پیشنهاد میکنیم به مطلب قبلی(مقدمه ای بر کینزی ها)رجوع کنید و سپس مطلب فوق را مطالعه کنید تا درک بهتری در رابطه با کینزی ها و توانایی های درونی پیدا کنید وآمادگی بیشتری برای درک هرچه بهتر این مطلب پیدا کنید.

مطلب پیشنهادی : مقدمه ای بر کینزی ها

تله کینزی چیست؟

تله کنیزی به حرکت دادن اجسام از محلی به محل دیگر یا بلند کردن آن ها بدون ارتباط فیزیکی و همچنین در قدم بالاتر به تغییر شکل دادن اشیاء به گونه ای که بتوان فرم آن را تغییر داد به کمک نیروی ذهن تله کینزی میگویند.

مثال:

  • خم کردن قاشق
  • شکستن شیشه
  • بلند کردن مداد
  • و…

ساختار واژه تله کینزی :

علاوه بر کلمه ی تله کینزی از کلمه ی یونانی سایکو کینزی(psychokinesis)که متشکل از دو واژه (psycho)به معنای:زندگی،روح یا نفس و کینزی (kinesis)به معنای حرکت تشکیل شده است.

  • در میان عوام امروزه به جای استفاده از واژه ی سایکو کینزی(حرکت اجسام از راه نزدیک)از واژه تله کینزی(حرکت اجسام از راه دور)استفاده میشود.

توجه:

ریشه و اصل این دو واژه از نظر معنایی و عملی به یک مفهوم خاص و مشترک اشاره دارد وتنها تفاوت این دو در استفاده آن ها در برهه های زمانی متفاوت میباشد.

به طور کلی :

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم که تله کینزی چیست؟ در واقع تله کینزی به توانایی استفاده از نیروهای ذهنی و روانی که با فرکانس هایی با طول موج متراکم که به واسطه خوده فرد ساطع میشود و سبب حرکت اجسام میشود،میگویند.

اصولی که در رابطه با این کینزی و کینزی های مشابه وجود دارد:

اصلی که دراین باره وجود دارد این است که تمامی افراد و انسان ها از نیروهای ذاتی بل القوه ای برخوردار هستند که شخص براساس ویژگی و خصوصیت ذاتی خود بریکی از آن ها تسلط بیشتری دارد یا میتواند تسلط بهتری داشته باشد .

مطلب پیشنهادی : آشنایی با تمامی کینزی ها و قدرت ها

به عنوان مثال:

فردی دارای صدایی خوب است و فردی در یک رشته ورزشی خاص مهارت خاصی داردکه این موارد در خصوص متافیزیک نیز به همین شکل است.

افرادی هستند که یکسری از اتفاقات را پیشاپیش در خواب میبینند و در آینده ای نه چندان دور آن اتفاق به وقوع میپیوندند.

اشخاصی هم هستند که پیش از وقوع یک اتفاق به شیوه های مختلف از آن مطلع میشوند.

  • همه ی این ها نشانه هاییست، حاکی از آن که هر کدام ازاین انسان ها در حال استفاده از توانایی های ذاتی خویش هستند.

نکته :

نکته دیگری که نباید از قلم افتاد این است که هرکسی میتواند با تمرین و ممارست بخش های خفته مغز را بیدار کند،چراکه ما از تمام ظرفیت مغزی خود استفاده نمیکنیم و هر کدام از ما تنها بخشی از ظرفیت مغزی خود را در دست داریم.

مواردی وجود دارند که با بهره جستن از آن ها میتوانیم توانایی تله کینزی را سریعتر در اختیار بگیریم که در ادامه به چند مورد آن اشاره میکنیم.

موارد اولیه لازم برای بدست گرفتن قدرت تله کینزی :

۱-چاکرای چشم سوم(آجنا یا دریچه ی مارواء):

چاکرای چشم سوم ششمین چاکرای بدن میباشد که با فعال کردن آن توانایی های بیشماری به فرد داده میشود.

مطلب پیشنهادی : چشم سوم و روش فعالسازی

فعال کردن این چاکرا باعث هماهنگی بهتر و بیشتر انرژی های فراروانی انسان شده که در نتیجه فرد با درک شهودی بهتر میتواند تله کنیزی را آسانتر و بهتر انجام دهد.

۲-چاکراهای کف دست:

چاکراهای کف دست جزو چاکراهای فرعی بدن حساب میشوند.

اما جزو مهمترین آن ها هستند،لازم به ذکر است که کف هر دست شامل شش چاکرا میباشد که در نوک هر انگشت یک چاکرای کوچک و در کف هر دست یک چاکرای نسبتا بزرگ قرار دارد،فعال کردن این چاکراها علاوه بر انرژی درمانی،در فرآیند تله کینزی نیز به فرد کمک میکند.

تصویر پایین نشان دهنده چاکرا های دست هست که توسط عکس برداری کرلیان انجام شده است.

تصویر نشان دهنده چاکرا های کف دست یا تصویر برداری کرلیان کف دست برای نشان دادن چاکراهای نوک انگشتان و کف دست

چاکرا کف دست

شیوه ی فعال کردن چاکرهای کف دست:

مراحل اولیه:

۱-ابتدا در مکانی ساکت به صورت چهارزانو بنشینید.

۲-چشمان خود را بسته و دستان خود را برروس زانوهایتان قرار داده به گونه ای کف کف دستان شما با فاصله، مقابل یگدیگر قرار بگیرند

(همانند تصویر).

آموزش فعال سازی چاکرا کف دست و شیوه انجام آموزش برای باز کردن چاکراهای نوک انگشتان

آموزش فعالسازی چاکرا کف دست

۳-به مدت پنج دقیقه در همین حالت باقی بمانید وسعی کنید که خودتان را ارام کنید.

مراحل ثانویه:

۴-سپس دستان خود را از روی زانو هایتان فاصله دهید(به طوری که حداقل۳۰سانتیمتر بین دستان فاصله باشد)و سعی کنید که در انگشت کوچک دست چپ خود نبض زدن را حس کنید.

پس از حس کردن نبض در انگشت کوچک،تمرکز خود را به انگشت کناری آن ببرید و سعی کنید نبض را در این انگشت نیز حس کنید.

در مرحله ی بعدی تلاش کنید که نبض را در هر دو انگشت به صورت همزمان حس کنید.

همین کار رای برای انگشتان دیگر دست چپ نیز انجام دهید وتا حدی پیشروی کنید که نبض در هر پنج انگشت دست چپ احساس شوند،سپس سعی کنید علاوه بر پنج انگشت نبض را در کف دست خود نیز احساس کنید.

۵-مراحل فوق را برای دست راست نیز انجام دهید وسپس سعی کنید هر دو دست و هر ده انگشت، همزمان باهم نبض بزنند.

مطلب پیشنهادی : سابلیمینال فعالسازی چاکراها به صورت متعادل

۶-درهمین حین که دستان شما در حال نبض زدن هستند آن هارا به یکدیگر نزدیک کنید ،اتفاقی که دراین زمان می افتد این است که شما نیروی دافعه ای را حس میکنید که به سختی به شما اجازه میدهد از یک حدی دستان خودرا بهم نزدیکتر کنید.

۷-اینک سعی کنید که دستان خود را اندکی دورتر کنید،اینبار نیروی کششی احساس میکنید که مانع دور شدن بیش از حد دستان شما میشود و شما باید فشار بیشتری برای دور کردن دستانتان متحمل شوید.

۸-سپس دستان خود را تا فاصله ی ۱۰سانتیمتری نزدیک کنید و به صورت دورانی بچرخانید،به گونه ای که انگار توپی درمیان دستان شما قرار دارد.

نکته:

اکثر افراد در همان بار اول میتوانند انرژی بین دستان خود را حس کنند اما اگر بار اول موفق نشدید به هیچ عنوان ناامید نشوید و روزانه یک مرتبه اینکار را به مدت ۱۵تا ۳۰دقیقه انجام دهید.

بازشدن چاکراهای کف دست به شما کمک میکند تا سریعتر بر نیروی تله کینزی مسلط شوید.

از کجا شروع کنیم؟!

چیزهایی وجود دارند که قبل از اینکه شما بتوانید در تله کینزی به جایی برسید باید روی آن ها کار کنید تا مانعی در رسیدن به هدفتان وجود نداشته باشد.

شک:

تله کینزی یک واقعیت است،بسیاری آن را انجام داده اند وشما نیز میتوانید،به یاد داشته باشید که شک آفت هرچیزی است،پس به خود وتوانایی خود هرگز شک نکنید و همواره قبل از تمرینات به خودتان یادآور شوید که من میتوانم.

منطق:

ما در یک جهان عملگرا زندگی میکنیم،طبیعی است که شما بخواهید برای هرچیزی به دنبال دلیل و منطق بگردید.

اما خود را به زحمت نیندازید عمل گرائی را کنار بگذارید،هنگامی که به تله کینزی برسید متوجه میشوید که مفهوم منطق در مجموع چه قدر سطحی است.

مدیتیشن:

مدیتیشن یک اصل مهم در رسیدن به این توانایی است چراکه ناپاکی هارا میزداید و باعث آمادگی ذهن و بدن شما برای انجام هرکاری میشود.

در پایان همواره تلاش خود را ادامه دهید و هرگز سعی نکنید که تمامی مطالب را از دید علم نگاه کنید.

چه باورتان بشود و چه نشود مواردی وجود دارند که حتی علم هم قادر به درک و تحلیل آن ها نیست.

امیدوارم از مطلب تله کینزی چیست؟ لذت برده باشید ، ما همواره در تلاشیم تا بهترین و ناب ترین مطالب و مقالات متافیزیک رو با بهترین نگارش و خوانایی خوب در برای شما تولید کنیم.

شما میتوانید تجربیات ، سوالات و نظرات خود را در پایین این مطلب با ما در میان بگذارید.