تفاوت بین قد بلند ها و قد کوتاه ها

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

تفاوت بین قد بلند ها و قد کوتاه ها

سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی وبسایت حقیقت پنهان.

میخواهیم به تفاوت هایی که بین افراد قدبلند و قدکوتاه یا به اصطلاح ریزه میزه هست توجه کنیم و ببینیم که هرکدام در کجا مزایا و معایبی دارند.

دانشمندان و محققان در کاوش ها و مطالعات خود روی کوتاه قد ها و بلندقد ها به نتایج بیسار عجیبی و جالبی دست پیدا کردند و متوجه شدند که قد انسان به طور مستقیم با فاکتور های هوش و سلامتی ارتباط دارد.

قدبلند ها و افزایش قد و تاثیر آن در موفقیت و جذب عشق و همسر

در اینجا قرار هست تا به چند فاکتور بپردازیم و هرکدام را برای هر دو گروه بلند قد و کوتاه قد بررسی کنیم.

انتخاب همسر و ازدواج

اگر رو راست باشیم افراد کوتاه قد در این مسئله خیلی رنج میبرند.

بلند قد بودن همواره یکی از مهمترین اولویت ها در انتخاب جنس مخالف است ، به طوری که اگر آقا باشید اولین نگاه خانم ها به قد و هیکل شما است.

ما یک آزمایش جالب انجام دادیم تا این مسئله براتون شفاف بشه

این آزمایش توسط تیم آموزش حقیقت پنهان بین ۱۵ خانم ایرانی و دو اقا که یکی قد بلند و دیگری کوتاه قد هست در دانشگاه تهران انجام شده است.

این آزمایش در ۳ حالت انجام میشه:

۱-اگر دو اقا رو که یکی قد بلند و یکی قد کوتاه است کنار هم بگذارید و یک خانم قد بلند هدف هر دو باشد. انتخاب خانم با آقای قد بلند هست.

۲-اگر همون دو اقا قد بلند و قد کوتاه رو در کنار یکدیگر بگذارید و یک خانم هم قد آقای قدکوتاه باشد باز هم انتخابش آقای قد بلند است. چرا که خانم ها همواره به دنبال هیکل و قد بلند تر در انتخاب زوج هستند.

۳-اگر همون دو اقا قد بلند و کوتاه قد رو کنار یکدیگر بگذاریم و یک خانم که کوتاه تر از هر دو آقا هست و هر دو آقا ، به دنبال این خانم باشند باز هم انتخاب خانم آقای قد بلند است.

در این آزمایش به اهمیت و تفاوت قد بلند و کوتاه در انتخاب زوج و بحث ازدواج معلوم میشود.

و این ناشی از ناخودآگاه افراد هست و چیزی نیست که ما بتونیم به افراد بفهمانیم که نباید تبعیض قائل شوند و خیلی وقت ها آقای قد کوتاه از هر لحاظ اخلاقی و بحث علاقه به مراتب بهتر از اقای قدبلند است و این موضوع نادیده گرفته میشه.

مطلب پیشنهادی : افزایش قد به روش سابلیمینال (جدیدترین روش)

خود ما بعد از انجام این آزمایش به شدت جا خوردیم و ناراحت شدیم ، اما از نظر بررسی علمی ضمیر ناخوداگاه این انتخاب بدون هیچ فکر کردنی اتفاق می افتد درواقع اتوماتیک توسط ضمیر ناخوداگاه خانم این انتخاب صورت میگیرد ، که برمیگردد به نظریه انتخاب طبیعی که اگر دقت کنید در تمام موجودات روی کره زمین این موضوع صدق میکند.

ناپلئون قد کوتاهی داشت همچنین دزیره قد کوتاه بود در ثانی خیلی قدبلندهایی هستند که بهره هوشی خوب ندارند و در قبالش خیلی‌ها هستند که قد کوتاه دارند اما تحصیل‌کرده و دارای بهره هوشی خوب هستند.

قد بلند و پیشرفت در ورزش

افراد قد بلند در ورزش ها خیلی موفق ترند.

افراد قد بلند به دلیل داشتن ماهیچه های بزرگتری نسبت به کوتاه قد ها با اندک تمرین و ورزش میتوانند به فرد قدکوتاهی که سال ها تمرین کرده برسند و با کمی تمرین بیشتر خیلی سریع در مدت کمی برتری و پیشی بگیرند ، مخصوصا در ورزش هایی مانند بدنسازی و تناسب اندام.

همچنین از نظر انتخاب شدن افراد قد بلند همیشه برای حظور در مسابقات و شرکت در تیم های مختلف شانس بیشتری دارند.

درحالی که افراد قد کوتاه به دلیل حجم ماهیچه ای کمتر هم دیرتر پیشرفت میکنند و هم بیشتر از یک حد خاص نمیتوانند رشد و پیشرفت داشته باشند.

ارتباط قد و هوش

دانشمندان و محققان یکی از دانشگاه ها به نام کلرادو با استفاده از بررسی بر روی هشت هزار نفر موفق شد تا بین ضریب هوشی و قد یک ارتباط پیدا کند.

این تحقیقات بیان میکند که دو عامل در مسئله ارتباط قد و هوش با یک دیگر دخیل هستند.

اولین عامل این است که ، این ژن ها هستند که روی قد و روی ضریب هوش اثر میگذارند.

سرپرست تیم تحقیقاتی آقای متیو کلر در این باره میگوید : افراد قد بلند دنبال خانم ها و زوج هایی هستند که از لحاظ هوشی باهوش تر هستند و این نحوه انتخاب همسر سبب میشوند که ژن هایی که مربوط به هوش و قد بلند هستند از نظر آماری با ژن های زوج مرتبط شوند.

هوش بالا تنها چیزی نیست که به واسطه قد بلند افزایش پیدا میکند ، در ادامه با ما همراه باشید تا به تمام جنبه ها بپردازیم.

قدبلند ها و درآمد بیشتر

طبق تحقیقاتی که در کشور استرالیا توسط دانشمندان استرالیایی انجام شده ، افرادی که قد بلندتری دارند نسبت به افراد قد کوتاه درآمد بیشتری دارند .

دلیل داشتن درآمد بیشتر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. تبعیض بین قد بلند و کوتاه قد
  2. نادیده گرفتن افراد کوتاه قد
  3. جذابیت بیشتر افراد بلند قد و انتخاب طبیعی

برای همین افراد قد بلند از موقعیت ها و شرایط بیشتری برخوردار هستند در حالی که کوتاه قد ها در اکثر و اکثر مواقع نادیده گرفته میشوند.

این موضوع هم برمیگردد به ناخودآگاه افراد در انتخاب و تصمیم گیری که به طور اتوماتیک صورت میگیرد و در یک نگاه انتخاب میشود.

قد بلند و اعتماد به نفس

افرادی که قد بلندی دارند از این نظر که نسبت به اطرافیان خود احساس برتری میکنند دارای اعتماد به نفس بیشتری هستند و همین اعتماد به نفس باعث بروز خیلی از موفقیت هایی میشود که افراد کوتاه قد از اون بی نسیب موندن.

اگر دقت کنید اکثر ثروتمندان و سیاست مداران افرادی هستند که از لحاظ ظاهری و قدی مشکلی ندارند و قد بلندتر نسبت به بقیه هستند.

مطلب پیشنهادی : افزایش اعتماد به نفس از روش سابلیمینال (روش جدید)

اما افراد کوتاه قد از این قضیه مستثنا نیستند افراد موفق کوتاه قد هم داشته ایم اما صرفا بحث اکثریت و اقلیت هست.

قد بلند و جذابیت صدا

صدای مردان بلند قد طرفدار بیشتری بین خانم ها دارد.

دانشمندان متوجه شدند که افراد در بسیاری از موارد با گوش دادن به صدای یک فرد میتوانند قد اورا تخمین بزنند ، تاحالا دقت کرده بودید؟

مردان قدبلند به دلیل بزرگ بودن ریه ها و مسیر تنفسی بزرگ باعث عمیق شدن تن صدای آنها میشود و صدایی جذاب پیدا میکنند.

به همین دلیل در ۷۰درصد موارد شما می‌توانید با گوش دادن به صدای یک فرد ، بلندی یا کوتاهی او را تشخیص بدهید.

خانم ها به‌طور ناخودآگاه صدای عمیق و کلفت را ترجیح می‌دهند و به سمت مردان صاحب این صدا جذب می‌شوند.

البته این تن صدا نشان دهنده بیشتر بودن قدرت باروری مردان هم هست، به همین دلیل مردانی که صدای بم‌تر دارند، بیشتر صاحب فرزند می‌شوند. صدای عمیق تاثیر بیشتری روی مردم می‌گذارد، به همین دلیل مارگارت تاچر نخست‌وزیر اسبق انگلستان روی تن صدای خود کار می‌کرد تا آن را بم‌تر کند.

قد بلند و کاهش خطر بیماری قلبی و دیابت

مردان و زنان بلند قد کمتر دچار بیماری ها قلبی و دیابت میشوند چرا که مطالعات نشان میدهد به ازای هر ۶ سانت قد بلند تر خطر مرگ بر اثر بیماری ها قلبی حدود ۶ درصد کاهش پیدا میکند .

دلیل از موضوع هم این هست که افراد بلند قد ریه های بزرگتری و عضله قلبی قوی تری نسبت به افراد کوتاه قد می باشند ، که باعث میشود دچار این بیماری ها نشوند.

نتیجه گیری :

در این مطلب متوجه شدیم که قد بلند دارای مزیت های بسیار زیادی است که اکثر انها به ناخودآگاه افراد مرتبط میشود و در نگاه اول و انتخاب اول حتی بدون فکر کردن انجام میشود.

قد بلند ها زندگی راحت تری دارند زیرا دارای اعتماد به نفس بالایی هستند.

ما در حقیقت پنهان از شیوه جدید افزایش قد رونمایی کردیم به این صورت که یک فایل صوتی با امواج و فرکانس ها خاص و تلقینات باعث تغییر ناخوداگاه شما که تمامی اطلاعات بدنی و ژنتیکی شما انجا هست رو تغییر میدیم و ظرف مدت ۳ ماه شما به رشد قد میرسید.

از اونجایی که این روش به طور مستفیم برناخوداگاه تاثیر گذار هست دیگه هیچ محدودیت سنی در این روش وجود ندارد.

شما میتونید این فایل صوتی که بهش سابلیمینال افزایش قد گفته میشود رو از لینک پایین وارد صفحه سابلیمینال شوید و دانلود کنید.

صفحه سابلیمینال افزایش قد

 

با دنبال کردن ما در اینستاگرام حقیقت پنهان از مطالب و روش های جدید مطلع شوید.

مطالعه بیشتر