آموزش ها, مطالب مربوط به سابلیمینال, مطالب ناخودآگاه, مقالات, وبلاگ

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سلام دوستان عزیز و همراهان همیشگی حقیقت پنهان ، امیدوارم هرجا که هستید عالی ، سرحال و پرنشاط باشید.ترکیب سابلیمینال

امروز با یکی از موضوعاتی که طرف دار زیادی داره و سوال خیلی از شما هست در خدمتتون هستم و در رابطه با نحوه ترکیب چند سابلیمینال بایکدیگر هست ، درواقع میخواهیم بدونیم که چطور چند سابلیمینال رو باهم ترکیب کنیم تا حتی از یک سابلیمینال هم اثرگذاری قوی تری داشته باشه.

به حرف من دقت کنید : ما همیشه میگفتیم که استفاده از چند سابلیمینال در یک دوره باعث میشه تا سرعت اثرگذاری سابلیمینال ها بر روی ما کاهش پیدا کند زیرا انرژی ما صرف ایجاد چندین تغییر میشود ، اما الان میخواهیم ترکیب های جادویی رو به شما بگم که تاثیر آنها نسبت به استفاده از یک سابلیمینال بسیار بیشتر است.

پیشنهاد میشود مطلب”سه عامل مهم در میزان نتیجه گیری از بیوکینزی و سابلیمینال” را بخوانید.

ترکیب های معجزه گر سابلیمینال:

در این قسمت چندین ترکیب عالی رو خدمتتون میگم که به شخصه امتحان کردم و نتایج اونها رو دیدم و الان قصد دارم برای شما بازگو کنم تا شما هم با این نحوه استفاده آشنا بشید.

اولین ترکیب (برای جذب ثروت)

اولین ترکیبی که قرار هست به اون بپردازیم ترکیب سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس + سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال جذب ثروت است .

دو سابلیمینال اول که نام بردم سابلیمینال های پایه این ترکیب حساب میشوند و سابلیمینال سوم یعنی جذب ثروت سابلیمینال محوری حساب میشود.ترکیب سابلیمینال

محور اصلی این ترکیب بر روی جذب ثروت عمل میکند به این صورت که اعتماد به نفس و تمرکز برای جذب ثروت بسیار ضروری هستند و استفاده از این ۳ سابلیمینال میتواند معجزه ای را در سطح زندگی مالی شما ایجاد کند ، هرچند که درحال استفاده از سابلیمینال افزایش تمرکز هستید اما فراموش نکنید که باید چشم های خود را باز کنید تا فرصت ها و موقعیت های مناسبی که به سمت شما جذب میشوند و یا موقعیت های کاری که به شما پیشنهاد میشود را به خوبی ببنید

دومین ترکیب (برای افزایش اراده)

دومین ترکیب که قرار هست باهم بپردازیم ترکیب سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال افزایش حافظه + سابلیمینال افزایش اراده است .

درست مانند ترکیب اول دو سابلیمینال اول پایه و محور اصلی ما و سابلیمینال محوری ما سابلیمینال افزایش اراده است.

ترکیب این ۳ سابلیمینال اراده عجیبی برای انجام هرکاری را در شما تقویت میکند ، اراده ای که تا کنون ندیده اید ، حتما این روش رو امتحان کنید زیرا با جرعت میتونم بگم یکی از بهترین روش ها ، برای اراده ی انجام یک کار خاص هست.

ترکیب سوم (برای موفقیت در تحصیل)

این ترکیب بیشتر برای دانش آموزان و دانشجویانی هست که برای درس خواندن دغدغه دارند و به راحتی نمیتوانند بر روی درس ها تمرکز کنند .ترکیب سابلیمینال

سومین ترکیب به این صورت است : سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال افزایش حافظه + سابلیمینال موفقیت در تحصیل.

این ترکیب طوری خوب عمل میکند که در روز های اول میل شدید به درس خواندن را در خود حس میکنید ، همچنین شما میتوانید با تغییر دادن سابلیمینال محوی این ترکیب با سابلیمینال های موفقیت در کنکور و سابلیمینال موفقیت در امتحانات جایگزین کنید و بهترین نتایج رو بگیرید.

چهارمین ترکیب (رونق کسب و کار)

چهارمین ترکیب ما مربوط میشه به شاغلین و کسانی که کسب و کاری رو برای خودشون دارن و یا اصلا کارمند هستند ، هیچ فرقی نمیکند و میخوان که افزایش درآمد داشته باشند و یا مشتریان بیشتری داشته باشند و فروش خودشون رو بالا ببرند .

این ترکیب به صورت مقابل است : سابلیمینال جذب ثروت + سابلیمینال منفعت در تمام شرایط + سابلیمینال رونق کسب و کار .

این ترکیب نیز یکی از بهترین ترکیب ها هست که سرعت اثرگذاری بسیار بالایی دارد و شما در روز های اولیه قادر هستید تا تاثیرات را در کسب و کار خود حس کنید .

تا اینجای مقاله سعی شد تا به ۴ ترکیب بسیار طلایی پرداخته بشه ، به زودی با اپدیت همین نوشته و توضیحات در رابطه با سابلیمینال های زیبایی هم ترکیب هایی رو ارائه میدیم ، اما فعلا در حال تست سابلیمینال های زیبایی برای ترکیب و ارائه به شما هستیم ، به محض تایید از طرف گروه در همین مقاله برای شما ارائه خواهد شد .

پیشنهاد میشود مطلب” سابلیمینال دروغ یا واقعیت؟ ” را بخوانید.

قسمت بروزرسانی شده

خب دوستان طبق قولی که داده شده سعی شد تا برای اکثر دسته های سابلیمینال ما ترکیب طلایی رو قرار بدیم و اسم نوشته رو هم به ترکیبات طلایی تغییر دادیم.

قرار شد تا به اصولی که برای هر دسته رسیدیم یک قالب به شما بدیم که شما باتوجه به نیازتون بتونید به ترکیب دلخواه برسید ، دقت کنید دوستان که در این دسته ها دسته زیبایی قرار نگرفته است به این دلیل که ما هرکار هم کنیم ، تغییرات نورونی در بدن ۳ ماه طول میکشد و نیاز به زمان دارد حالا در بعضی زودتر و در بعضی دیرتر.

سابلیمینال های حوزه یادگیری و تحصیل

برای حوزه یادگیری و مسائلی که مربوط به آموزش میشود ، فرمول به شکل زیر است :

سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال افزایش حافظه + یکی از سابلیمینال های حوزه یادگیری

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سابلیمینال های حوزه ذهن و سلامت ذهن

برای اثرگذاری بالا در حوزه ذهنی و مسائلی که مربوط به سلامت ذهن میشود از فرمول زیر استفاده کنید:

سابلیمینال متعادل سازی چاکراها + سابلیمینال افزایش تمرکز + یکی از سابلیمینال های حوزه ذهن و سلامت ذهن.

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سابلیمینال های حوزه موفقیت و ثروت

برای سابلیمینال های حوزه موفقیت و ثروت از الگوی زیر پیروی کنید:

سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس + سابلیمینال منفعت در هر شرایط + یکی از سابلیمینال های موفقیت و ثروت

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سابلیمینال های حوزه توانایی های روحی

برای دسته توانایی های روحی ما باید از الگو زیر پیروی کنیم :

سابلیمینال متعادل سازی چاکرا ها + سابلیمینال افزایش تمرکز + یکی از سابلیمینال های دسته توانایی های روحی

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سابلیمینال های حوزه مهارت های زندگی

برای دسته مهارت های زندگی از فرمول زیر استفاده کنید :

سابلیمینال تقویت اراده + سابلیمینال منفعت در هر شرایطی + یکی از سابلیمینال های دسته مهارت های زندگی

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

سابلیمینال های حوزه عشق و مشکلات عاطفی

برای دسته عشق و مشکلات عاطفی از ترکیب پایین استفاده کنید

سابلیمینال منفعت در هر شرایطی + سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس + یکی از سابلیمینال های حوزه عشق

ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

در ادامه به نحوه استفاده و نکاتی در رابطه با استفاده از این ترکیب ها میپردازیم ، تا گله نکنید و با خودت بگین که معرفی کرد ، اما نحوه استفاده رو نگفت 🙂 .

پیشنهاد میشود مطلب” دلیل از بین رفتن نتایح بعد از مدتی در استفاده از سابلیمینال چیست؟ ” را بخوانید.

نحوه استفاده از سابلیمینال های ترکیبی

به طور کلی بهترین نحوه استفاده ، استفاده به روش اول ذکر شده در فایل راهنما است که در پایین هم مجددا برای افرادی که تاکنون مطالعه نکردند ذکر میکنم، تنها تفاوت این هست که بین هر وعده گوش دادن تا سابلیمینال بعدی بین ۵ تا ۱۰ دقیقه فاصله ایجاد میکنیم.

روش اول فایل راهنما

به طور کلی هر سابلیمینال در هر روشی باید روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه گوش داده شود ،نه کمتر و نه بیشتر.

در این روش ما سابلیمینال را به ۶ قسمت در روز تقسیم بندی میکنیم.

۱-صبح بعد از بیدار شدن به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

۲-بین صبح تا ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

۳-ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

۴-بعد ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

۵– سر شب به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

۶– قبل خواب به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.

نکته :بهتر هست در هنگام استفاده تصویر سازی از حالت دلخواه داشته باشیم و یا اگر نمیتوانیم تصویر سازی خوبی انجام دهیم ، میتوانیم به یک عکس که به ما احساس خوب را از حالت دلخواه منتقل میکند ، نگاه کنیم.ترکیب سابلیمینال

برای مطالعه تمامی روش های استفاده از سابلیمینال میتوانید مطلب “۷ روش بهینه استفاده از سابلیمینال ها” رو مطالعه کنید.

همینطور اگر از هر روش دیگری که در فایل راهنما هست خواستیم استفاده کنیم باید بین هر وعده ۵ تا ۱۰ دقیقه فاصله بندازیم و بعد سابلیمینال بعدی رو گوش کنیم. 

پیشنهاد میشود مطلب”ایروکینزی یا بادافزاری چیست؟” را بخوانید.

خداحافظی

خب دوستان به پایان این توضیحات رسیدیم ، امیدوارم لذت برده باشید و براتون مفید واقع شده باشه ، همونطور که میدونید به تمامی سوال ها و انتقادات شما پاسخ داده میشود و در سایت منتشر میشود ، پس با سوالات خودتون مارو خوشحال کنید ، ما خیلی خوشحال میشیم به سوالات شما پاسخ بدیم.

یک خبر هم بدم که احتمالا مقاله بعدی راجع به مواد غذایی مفید و مضر در دوره استفاده از سابلیمینال هست که به احتمال زیاد مطلب جذابی خواهد شد.

.

 

اشتراک طلایی حقیقت پنهان

[maxbutton id=”4″] مشاوره تلگرام

author-avatar

درباره

رضا جوانشیر هستم، مدیر مرکز علمی پژوهشی حقیقت پنهان، عاشق و علاقمند متافیزیک، 8 سال تحقیق در زمینه مباحث ارتعاشات، ناخودآگاه، باور و کینزی ها.

117 thoughts on “ترکیبات طلایی و استثنایی سابلیمینال ها چیست؟

 1. arman گفت:

  اخه شما تو نظرات قدیمی تر در جواب به یکی از کاربران که از یکی از ترکیبات طلایی استفاده میکرد و قصد داشت که در کنارش از یک سابلیمینال دیگر هم استفاده کنه و پرسیده بود که من دارم از سه ساب به صورت ترکیب طلایی استفاده میکنم و اگر از یک ساب دیگه هم استفاده کنم مجموعا به ۴ ساب میرسه و گفته بود که قبلا شما بهش گفته بودید که نهایتا میشه از سه ساب با هم استفاده کرد و پرسیده بود که اینجوری مشکلی نداره وشما گفته بودید بهش که ترکیب طلایی رو یک ساب در نظر بگیر و میتونی در کنارش از ساب مد نظرت استفاده کنی و حتی گفته بودید که چون ترکیبه طلایی هستش اونقدرها هم جلوی سرعت ساب های دیگر رو نمیگیره سوالی که اینجا دارم این هستش که من میتونم دو ترکیب طلایی (مجموعا ۶ ساب رو که همگی در دسته ی زیبایی قرار میگیرن) رو با هم گوش بدم؟هر شش سابی هم که تو دو ترکیب طلایی استفاده شده زیبایی هستن و بهم مرتبط هستن و در مجموع دو ترکیب طلایی مرتبط به هم داریم اگه من بخوام این دو ترکیب طلایی رو با هم استفاده کنم مطمعنا زمان اثر گذاری زیاد میشه به طور معمول برای اثر گذاری مطلوب مدت زمان استفاده ازیک ترکیب طلایی ۴ ونیم ماه تا ۵ ونیم ماه هستش حالا اگه این دو ترکیب طلایی رو با هم استفاده کنم مدت زمان اثر گذاری ۹ ماه تا ۱۱ میشه؟یعنی دو برابر میشه ؟یا همونطور که خودتون گفتین ترکیب طلایی اونقدر ها روی سرعت دیگر ساب ها تاثیر نمی ذاره و زیاد سرعت نتیجه گیری زیاد نمیشه؟اگه میشه شما یه زمان برای دوره ی استفاده از دو ترکیب طلایی که هر دو ترکیب برای زیبایی هستند رو بهم میگید؟دنبال زمان حداقلی نیستم و میخوام نتیجه گیری مطلوب و عالی رو داشته باشم.

  1. وقتتون بخیر، با توجه به توضیحاتی که دادید ، اگر میخواهید واقعا نتیجه خوبی بگیرید ، پیشنهاد میکنم ، دونه دونه جلو برید ، حالا اگه ترکیب طلایی استفاده میکنید ، از یک ترکیب استفاده کنید و سعی نکنید چندین ترکیب طلایی رو باهم استفاده کنید.
   با تشکر

 2. arman گفت:

  ۴_من یک ترکیب طلایی دیگه هم دارم که شامل سه ساب زیبایی نامحدود و زیبایی کامل صورت و پوست سفید میشه پس من می تونم این ترکیب رو هم در روز به همراه اون ترکیب قبلی که ذکر کردم با هم گوش کنم؟یعنی میشه دو ترکیب طلایی سه سابه رو با هم گوش کرد تو طول روز؟
  ۵_اگه اینطور گوش داده بشه در حال گوش دادن دو سابه یک ساعته در طول روز هستیم و دو تا از سه سابی که در طول روز میشه گوش داد رو داریم گوش میدیم درسته؟
  ۶_اینکار مسلما باعث افزایش زمان اثر گذاری میشه سوالی که من دارم اینه که زمان نتیجه گیری از یک ترکیب اگه بخوایم واقعا نتیجه ی خوبی بگیریم بین ۴ ونیم تا ۵ ونیم ماه هستش حال اگه بخوایم دو ترکیب رو با هم گوش کنیم زمان اثر گذاری دو برابر میشه دقیقا؟ یعنی برای این که به همون مقدار نتیجه گیری دست پیدا کنیم باید ۹ ماه تا ۱۱ ماه به گوش دادن ادامه بدیم؟یا در اون حد زمان اثر گذاری رو زیاد نمیکنه اگه دو ترکیب با هم گوش داده بشن(با فرض این که دو ترکیب موضوع های ساب هاشون با هم مرتبط باشند) اگه میشه شما یه زمان بهم بدید به جای اون ۹ تا ۱۱ ماه.
  ۷_بنده در حال نوشتن کتاب هم هستم وبا توجه به این که برای این کار هزینه های چاپ کتاب رو هم خودم میپردارم نمی خوام کتابم نقضی داشته باشه برای نوشتن این دو نظر زمان زیادی صرف کردم خواهش میکنم خودتون با حوصله و دقت جواب بدید یا علی مدد

  1. همونطور که در نظر قبلی گفتم، اگر میخواهید نتیجه خوبی دریافت کنید سعی نکنید تعداد رو افزایش بدید ، داستان همون ضرب المثلی هست که بایک دست نمیشه چندتا هندوانه برداشت.
   اما اگر بخواهید از دو ترکیب طلایی استفاده کنید قطعا زمان دو برابر میشه ، یک مثال میزنم : یک منبع آب داریم که ظرفیت محدودی داره و ماهی یکبار پر میشه ، این منبع آب نقش همون ذهن و انرژی ذهنی مارو برای تغییرات داره ، حالا اگر به این منبع ۱ شیر آب وصل بشه برای آبیاری یک مزرعه ، برای مثال میتونیم ۱ ماه آب یاری کنیم ، اما اگر ۲ شیر وصل کنیم برای مزرعه دیگه ، قطعا آب در ۱۵ روز اول تموم میشه ، و هیچکدوم از مزرعه ها رشد خوبی رو نخواهند داشت ، مگر اینکه ظرفیت ظرف شما زیاد باشه.
   حالا اگر بار اول باشه از سابلیمینال استفاده میکنید ، ظرف ذهنی شما محدود هست و کوچک و به مرور که نتیجه بگیرید کم کم ظرف ذهن شما هم بزرگتر میشه و باعث میشه بتونید در دفعات بعدی از ۲ سابلیمینال استفاده کنید .

 3. arman گفت:

  سلاک جناب جوانشیر چند تا سوال داشتم خدمتتون
  ۱_دوستم میخواد اشتراک ۱ ساله شما رو خریداری کنه متاسفانه در حال حاضر که من دارم اینو مینویسم نمی تونه خریداری کنه(احتمالا مشکلی پیش اومده)
  ۲_برای کمک مالی به سایت شما باید از کجا پرداخت کنم؟
  ۳_چطوره که تو بعضی از سایتای معتبر دیگه مثل***لیمیران نوشته شده که حتی تو زمینه ی زیبایی میشه تا ۱۰ ساب هم تو طول روز با هم گوش کرد ولی شما اینجا رو سه قفل میکنید و حتی میگید که ۲ و ۳ ساب با هم باعث افزایش زمان اثر گذاری میشه تکتولوژی سایت اونا طوری هستش که باعث افزایش زمان اثر گذاری نمیشه؟
  ۳_نکته ی بعدی اینه که الان من سه ساب چشم سبز و چشمان درشت و بهبود ضعیفی چشم رو ترکیب کردم و نتیجه اش یک فایل ۱۰ دقیقه ای شد که از پشتیبانی شما دریافت کردم و باید ۶ مرتبه در روز در بازه های زمانی مشخص شده گوش کنم سوال من این هستش که الان این سه ساب که با هم ترکیب شدن و به صورت یک ساب در اومدن نقش یک ساب رو در برنامه ی روزانه ی من بازی میکنن؟

  1. سلام آرمان عزیز.
   منظورتون از کمک مالی همون حمایت هست؟
   ببینید ، هرمنبع ممکنه یک هدف داشته باشه ، هدف ما نتیجه گیری به بهترین شکل ممکن هست ، ممکنه هدف منابع دیگه فروششون باشه.
   به این نکته هم دقت کنید.
   ۳-بله نقش یک ساب رو در برنامه روزانه شما داره. و چون هر سه مربوط به چشم هست در نتیجه گیری تاثیر منفی نداره.

 4. ALIOB80 گفت:

  سلام وقت بخیر
  اگر که همزمان از سابلیمینال و بیوساب یک موضوع (مثلا چشم سبز) همزمان استفاده کنیم می تونیم زود تر به نتیجه برسیم؟

  1. سلام دوست عزیز
   نیازی به این کار نیست ، فقط کافیه به بیوساب گوش کنید
   چون بیوساب در خودش ، سابلیمینال هم داره و اگر از هردو استفاده کنید ، تایم استفاده از سابلیمینال بیشتر از یک ساعت میشه.
   با تشکر

 5. mahdi1122 گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید اگر برای مثال یک بار ترکیب موفقیت تحصیلی رو استفاده کنیم و بخواییم دفعه بعد از ترکیب تواتایی روحی استفاده کنیم،هر دو سابلیمینال افزایش تمرکز رو دارن مشکلی پیش توی ۲ دوره به ساب افزایش تمرکز گوش کنیم و یا بیشتر؟

  1. سلام وقتتون بخیر دوست عزیز
   خیر مشکلی پیش نمیاد تداخلی ایجاد نمیشه راحت گوش کنید
   با تشکر

 6. arman گفت:

  بسیار ممنون که جواب منو دادید ولی سوال دیگه ای که هست مثلا زیبایی نامحدود بازه اثر گذاریش ۴ تا ۵ ماه هستش اگه با زیابب صورت و پوست سفید ترکیب شن با هم بازم بازه ی استفاده ۴ تا ۵ ماه هستش؟بعد اینکه شما گفتین موضوعات باید مرتبط باشن ولی تو تلگرام به من گفتین که رنگ چشم پر پشتی مو زیبایی صورت ترکیب طلایی به حساب می اد ولی اخه رنگ چشم و مو چه ربطی به هم دارن اخه؟پوست سفید با زیبایی نامحدود با زیبایی کامل صورت همشون برا یک هدف استفاده می شن یا دستکم زیبایی نامحدود تاکیداتش زیبایی صورت وپوست سفید رو دربرمیگیره و تاکیدات پوست سفید تو دو تای دیگه هستش ولی رنگ چشم و رویش مو چه ربطی دارن به هم اخه؟پس اگه اینطوریه ساب زیبایی بینی وموی بلوند هم باید ترکیب طلایی به جساب بیاد دیگه؟ سوال بعدی اینکه این ۵۰ ساب تا حداکثریکماهه دیگه همه رو سایتن دیگه؟ساب های مربوط به زیبایی توشون نسبت به دیگران بیشتره؟میشه ساب هایی که راجب به پوست هستن رو پیش پیش بهم بگید؟یه دنیا ممنون

 7. arman گفت:

  لطفا جوابشونو بده اقا رضا در ضمن این کاستی هایی که تو پوسته یی جدید سایت دیده میشه به مرور حل میشن دیگه انشالله

  1. سلام دوست عزیز
   بله تمامی مشکلات به مرور برطرف میشه و شروع به گزاشتن ۵۰ سابلیمینال جدید میکنیم
   با تشکر

 8. arman گفت:

  سلام خواستم تشکر کنم از تغییراتی که تو دیزاین سایت انجام دادید هر چند من قبلی رو بیشتر دوست داشتم مرسی

  1. سلام دوست عزیز ، ممنونم 🙁

   1. arman گفت:

    عشق منی اقا رضا ولی من پایین دو تا کامنت دیگه گذاشتم که جواباش واقعا وام مهمه لطفا لطف کن اون دو تا کامنتمم جوابشونو کاااملل بده یا علی مدد

    1. چشم ممنونم جواب میدم

 9. arman گفت:

  سوال بعدیم که کمی اعتقادی هستش میخواستم بدونم اکادمی شما با تحقیقاته متافیزیکی به وجود خدا و وجود روح در درون جسم انسان و بهشت و جهنم و قیامت باور داره؟شاید به نظرتون مسخره بیاد ولی حسم میگه جواب سوالمو میتونم از شما بگیریم تا از یک اخوند. بعد اینکه هنگامی که ما سه ساب رو ترکیب میکنیم و در یک دوره ۴ یا ۵ ماهه استفاده میکنیم ما نهایت نتیجه گیری رو از تک تک سه ساب میگیریم؟یعنی نتیجه ی کلی و نهایی تفاوتی با وقتی نمی کنه که سه ساب رو جداگانه و در سه دوره ی مختلف استفاده میکنیم؟یا همونطور که شما گفتین به دلیل تشکیل لانه باوری نتیجه گیری بهتری خواهیم داشت؟ممنون میشم جواب بدید

  1. در رابطه با اعتقادات نمیتونم نظری بدم ، چون به هرحال هر فردی اعتقادات خودشو داره و اینکه من نظر بدم یا فرد دیگه ای بیشتر جو رو بهم میریزه.
   اما به روح اعتقاد دارم چون ، فرافکنی رو تجربه کردم.
   قطعا ترکیب بهتره تا اینکه تک تک انجام بدید ، هم بحث لانه باوری و هم بحث اینکه سرعت کار بیشتر میشه

 10. arman گفت:

  سلام جناب جوانشیر امیدوارم خوب باشید میخواستم بدونم تو ترکیب سابلیمینال ها نمی تونیم ۵ ساب یا بیشتر رو با هم دیگه ترکیب کنیم یا فقط باید روی ۳ ساب محدود باشیم؟ مثلا پنج ساب زیبایی نامحدود+زیبایی کامل صورت+پوست سفید+پوست صاف+درمان جوش صورت همگی مرتبط هستن و ترکیب طلایی هستن و توانایی ترکیب شدن دارند ولی چون شما گفتین سه ساب رو میشه ترکیب کرد فقط بایدسه ساب اول رو ترکیب کرد و دو ساب دیگر را جداگونه با یکدیگر ترکیب کرد؟و ایا به نظرتان بدن مردانه+تفویت و رشد عضلات در بدنسازی+لاغری ترکیب طلایی به حساب میاد؟ رویش کامل ریش وسبیل+تفویت و رویش مجدد مو+تقویت مژه و ابرو چطور ؟سوال بعدی اینکه توانایی سابلیمینال در تغییرات چقدره؟میدونم بارها گفتین به سمت تجسمتون هدایت میشین و در بعضی ساب ها مثل قد محدودیت وجود داره ولی ایا ممکنه منی که پوست سبزه دارم با استفاده از ساب و انجام دادن تمامی تمرینات مکمل پوستم کاملا سفید شه اگه تصورم پوست بسیار سفید باشه؟یا موی سر سیاه کلاغی هستش میتونم با استفاده از ساب و انجام تمامی تمرینات مکمل و تجسم دقیق موی سرم کاملا بلوند شه (رنگ همون مویی که روی ساب موی بلوند هستش) و سوال اخر اینکه هزینه ترکیب ساب ها چقدره در حال حاضر؟ بعد اینکه من الان اشتراک طلایی ۴ ماهه دارم قبلا هم با اکانت دیگری اشتراک ۴ ماهه داشتم شما گفتین میتونید با هر اشتراک طلایی یه ترکیب طلاییو به صورت رایگان سفارش بدید من الان میتونم از حق اشتراک فبلیم استقاده کنم و دو ترکیب طلایی سفارش بدم؟ببخشیدپر حرفی شد امیدوارم با حوصله بخونید و همه رو چواب بدید چون خیلیبرام مهمه و سوال خیلیایه دیگم هستش مرسی و ممنون

  1. پاسختون رو به صورت ویس در تلگرام پشتیبانی ، گفتم ،چون سوال طولانی بود ، پشتیبان هم اتفاقا گفتن که شما پیام دادین و خواستین من جواب بدم.

   بله ۳ تا چون تایم سابلیمینال محدوده ، میشه بیشتر هم ترکیب کرد اما یا باید زمان فایل بشتر بشه ، یا از تاکیدات بقیه کاسته بشه . از این جهت هر دو حالت امکان نتیجه گیری پایین تر هم بوجود میاد.
   در رابطه با اشتراک خیر ، اگر در حال حاضر اشتراک فعال دارید و از ترکیب استفاده نکردید میتونید ، در غیر این صورت قبلی ها سوخته به حساب میاد.

 11. huseyin گفت:

  سلام. بعد از نصب برنامه وقتی می خوام اجراش کنم میگه توقف برنامه و بعد از برنامه خارج میشه. میدونید علتش چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   این امکان هست که حافظه گوشی پر بوده باشه ، در این خصوص به پشتیبانی فنی ما در تلگرام یا اینستاگرام اگر پیام بدید ، بهتر میتونن راهنماییتون کنند
   با تشکر

 12. huseyin گفت:

  سلام آقای جوانشیر. سپاس از این مطالب بی نظیر
  چند سوال دارم. ۱- آیا این ترکیبات طلایی قویتر از تکی هستند مثلا من اگه ترکیب جذب ثروت را تک تک گوش بدم زود تر به نتیجه میرسم یا این ترکیب را ۲- در تمرین قلم و کاغذ و شکر گذاری در ترکیب طلایی از هر ۳ موضوع سابلیمینال جمله بسازیم و هر کدام را چندین مرتبه تکرار کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز ممنونم از شما بابت مطالعه این مطلب.
   بله ترکیبات طلایی موثر تر عمل میکنند ، همونطور که مطلب رو مطالعه کردید نوشته شده به دلیل اینکه تاکیدات مرتبط با هم هستند یک لانه باوری ایجاد میکنند و باعث نتیجه گیری بهتر میشه.
   بله در کاغذ و قلم هم به همین صورت ، از هر ۳ موضوع بنویسید.
   با تشکر

   1. huseyin گفت:

    دوباره سلام.ببخشید من الان از ساب اعتماد به نفس استفاده میکنم. پشتیبانی گفتند که ترکیب طلایی جذب ثروت کمی زمان میبرد تا آماده بشود. میتونم زمانی که مثلا بعد از یک هفته ترکیب به دستم رسید در ادامه همین ساب ترکیب رو شروع کنم و ساب اعتماد به نفس را قطع کنم یا نه باید یک هفته فاصله بدم و بعد از یک هفته شروع کنم؟

    1. سلام دوست عزیز
     امروز آماده شده و احتمالا ارسال بشه براتون.
     خیر نیازی به فاصله نیست ، میتونید بعد از آماده شدن بلافاصله با ساب های قبلی جایگزین کنید.
     با تشکر

 13. Raha گفت:

  سلام ایا امکانش که سه سابلیمینال خود دوستی، افزایش اعتماد بنفس، درمان هراس اجتماعی رو بصورت ترکیب طلایی گوش کرد؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله امکان این کار است.
   با تشکر

 14. Raha گفت:

  سلام امکانش هست که از دو سابلیمینال هراس اجتماعی و افزایش اعتماد بنفس به صورت ترکیب استفاده کرد؟ چون هردو به هم مرتبط اند.

  1. سلام دوست عزیز
   بله میشه استفاده کرد
   با تشکر

 15. User گفت:

  سلام
  با اشتراک طلایی میتونیم ترکیبات طلایی رو رایگان سفارش بدیم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر اشتراک طلایی داشته باشید ، میتونید فقط یک ترکیب رایگان سفارش بدید.
   با تشکر

 16. User گفت:

  باسلام و خسته نباشید

  آقای جوانشیر اگر میشه بهترین شیوه ی استفاده از سابلیمینال هارو معرفی کنید که ماکسیمم نتیجه رو داشته باشه ( مثلا گفتید ترکیبات طلایی در افزایش نتیجه گیری مؤثرتره ویا اینکه گفتید تصویر سازی و تمرین های کاغذوقلم و شکرگزاری هم درکنار سابلیمینال داشته باشید ) ، حالا اگر میشه به طور کلی *تمام* روش هایی که باعث میشه از سابلیمینال ها ماکسیمم نتیجه رو بگیریم معرفی کنید و همشون رو به طور جامع همینجا بگید .
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   ابتدا مقاله ۷ روش بهینه استفاده از سابلیمینال هارو از داخل سایت جست و جو و مطالعه کنید
   دوم ، برای اثرگذاری بالاتر باید تمامی تمرینات رو انجام بدید ، برای مثال ، تمرین کاغذوقلم ، تمرین شکرگزاری، تمرین آلفا ذهنی
   استفاده از شتابدهنده تاثیر خوبی داره چون باید به همراهش تجسم حالت دلخواه رو انجام بدید
   در ضمن به کاربرانی که دنبال نتیجه دهی بسیار بالاهستند پیشنهاد ساخت خودهیپنوتیزم اختصاصی رو میدیم چون تاثیرات با سرعت بالایی هست در خودهیپنوتیزم اختصاصی
   با تشکر

   1. User گفت:

    ممنون
    خود هیپنوتیزم اختصاصی چیه و چطور ساخته میشه ؟

    1. سلام دوست عزیز
     خودهیپنوتیزم اختصاصی فایل هایی هستند که شما در اونها به خلصه عمیق توسط گوینده وارد میشید و توسط آقای تیموری روانشناس حقیقت پنهان ، تولید و تهیه میشه که بنده اولین فردی بودم که برای آرامش خودم سفارش دادم.
     با تشکر

    2. Raha گفت:

     سلام برای تهیه خودهیپنوتیزم اختصاصی باید به کی مراجعه کنیم؟

    3. سلام دوست عزیز
     باید به پشتیبانی تلگرام پیام بدید تا شما رو به آقای تیموری وصل کنند.
     با تشکر

 17. Maryam گفت:

  سلام اگه سه سابیمینال در حوزه موفقیت رو در یک ساب به صورت ترکیبی گوش بدیم تاثیرش بهتره یا اینکه هر کدوم رو جداگانه گوش بدیم؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی داره که چه سابلیمینال هایی باشه ، همونطور که در مطلب مطالعه کردید این امکان برای سابلیمینال های حوزه موفقیت نوشته شده بود
   با تشکر

   1. Maryam گفت:

    ۳ سابلیمینالی که مدنظرمه سابلیمینال افزایش تمرکز+افزایش حافظه + موفقیت در کنکور تجربی

    1. پس لطفا به پشتیبانی تلگرام پیام بدید ، با تشکر

 18. saeid-vmr گفت:

  البته ناگفته نماند نقطه نظر من روی عزت نفس و اراده و ثروت و موفقیت هستش ، حالا ترکیب اول رو شروع کنم البته با توضیحات و سوالات اولیه ام یا از ترکیب حوزه موفقیت و ثروت استفاده کنم. با تشکر از راهنمایی شما…

   1. saeid-vmr گفت:

    سلام مجدد و باعرض معذرت اینکه فرمودید استفاده از شتابدهنده یا چاکراها بستگی به ذهنیت شما داره درست متوجه نشدم میشه لطفاً واضح تر بیان بفرمایید.
    و سوال آخرم که جواب ندادین اینکه نقطه نظر من روی عزت نفس و اراده و ثروت و موفقیت هستش ، حالا ترکیب اول (اعتماد بنفس+اراده+جذب ثروت) رو شروع کنم البته با توضیحات و سوالات اولیه ام یا از ترکیب حوزه موفقیت و ثروت (اعتماد بنفس+منفعت در هرشرایط+جذب ثروت) استفاده کنم…؟
    ممنون

    1. سلام دوست عزیز
     اراده یکی از مهمترین هاست ، ترکیب اول بهتره ، برای پشتیبانی کامل لطفا به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و موضوع رو بیان کنید

    2. saeid-vmr گفت:

     ممنون از صبر و راهنمایی تون/ متشکرم

 19. saeid-vmr گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از صبر و حوصله تان برای پاسخگویی.
  چندتا سوال داشتم ، ممنون می شم اگر وقت بزارید و پاسخ بدید.
  ۱-من میخوام از ترکیب طلایی اول یعنی اعتماد بنفس+تمرکز+جذب ثروت استفاده کنم و با توجه به اعتماد به نفس و اراده ضعیفم ، آیا امکانش هست بجای ساب تمرکز از ساب مگاسونیک تقویت اراده استفاده کنم؟
  ۲-از برنامه تقسیم ۱۰ دقیقه ایی استفاده کنم یا ۲۰ دقیقه ایی نسبت به دقت و بازدهی بالا؟
  ۳- از شتابدهنده استفاده کنم یا فعالسازی ۷ چاکرا ؟ و در صورت استفاده نیم ساعت قبل از شروع ساب های اصلی یا بصورت : ۱۰ دقیقه ساب اصلی+۵ دقیقه شتابدهنده یا چاکرا+۱۰ دقیقه ساب اصلی بعدی+۵ دقیقه شتابدهنده یا چاکرا+۱۰دقیقه ساب اصلی بعدی؟
  ۴امکانش هست چند جمله برای تمرین قلم و کاغذ و شکر گذاری در رابطه با اعتماد بنفس و اراده و تمرکزو ثروت برای من طرح بفرمایید؟
  ممنون…

  1. سلام دوست عزیز
   ۱ – بله میتونید سابلیمینال تقویت اراده رو جایگزین کنید
   ۲ – برنامه تقسیم ۱۰ دقیقه ای بهترین بازدهی رو داره
   ۳ – استفاده از شتابدهنده یا چاکرا ها بستگی به خودتون و ذهنیت شما داره ،
   برای استفاده از بوستر شما هم میتونید طبق حالتی که گفتید عمل کنید و هم میتونید کلا نیم ساعت صبح ها به همراه تجسم و نیم ساعت هم شب ها گوش کنید که این حالت دوم راحت تر هم هست
   ۴- در رابطه با جملات متاسفم دوست عزیز چون چندین مقاله آموزشی در این رابطه برای شما نوشتیم ، اگر الان برای شما جمله طرح کنم ، بقیه کاربران هم انتظار دارند برای اونها هم طرح کنم
   با تشکر

 20. 123456 گفت:

  اتفاقا من هم همچین سابلیمینالی رو میخام اگه میشه هروقت درست کردید بزارید تا بقیه هم استفاده کنن یا اگر نمیتونید بزارید براتون تو تلگرام پیام بدم تا برام بفرستید

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   تلگرام پیام بدید .
   با تشکر

 21. 123456 گفت:

  سلام ببخشید دوباره سوال میپرسم اگه هم از ترکیب طلایی موفقیت در تحصیل و هم از یه سابلیمینال دیگه استفاده کنم ایرادی نداره؟چون قبلا گفته بودید بیشتر از سه تا سابلیمینال نباید گوش بدیم الان میشه چهارتا مشکل نداره؟و اینکه زمان اثر گذاری خیلی تغییر میکنه یا خیر؟ممنون.

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز. سابلیمینال های ترکیب رو یکی در نظر بگیرید و میتونید در کنار سال دیگری که مد نظر دارید استفاده کنید , در رابطه با زمان چون ترکیب طلایی هست ، جلو سرعت بقیه سابلیمینال هارو اونقدر ها نمیگیره .
   با تشکر

 22. محمدنور گفت:

  بازم هم سلام و وقت بخیر اشتراک صلایی دوتا دارین یکی چهار یکی یک ماه اگر من یک ماهه داشته باشم بازهم سابلیمنال سفارشی ام رایگان هست ؟

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   خیر ، فقط برای اشتراک ۴ ماهه این امکان هست

 23. محمدنور گفت:

  ببخشید حالا نفهمیدم اول جلمتون گفتید رایگانه اخر گفتید هزینش جداست الان سابلمینال شخصی خودم که سفارش بدم ایا اگه اشتراک طلای داشته باشم باید دوباره هزینه پرداخت کنم یا ن جواب را با بله و خیر بدهید ؟ اخه میخوام یه ساب ترکیب طلایی واسه شکوفایی استعداد حافظه همه و همه هر چی در مورد مغز هست میخوام قدرت ذهنیم رو به بی نهایت برسونم اخه دانشجوی فیزوتراپی بودم مرخصی گرفتم میخوام پزشک بشم میخوام سابتون یکی فوق اختصاصی واسم بسازن رد خور نداشته باشه

  1. reza.javanshir گفت:

   ایرادی نداره با اشتراک ۴ ماهه براتون این کار رو انجام می‌دیم

 24. محمدنور گفت:

  سلام نمیشه یه سابلیمنال جدایی دوباره مثلا بسازید که هم افزایش حافظه و هم افزایش تمرکز همه و همه در مورد حافظه هست داخلش باشه مثلا در کنارش یه بوستر هم گوش بدیم سرعت تاثیرش بالاتر بره چون بعضیا شاید وقت نکن اینه انهمه ساب واسه واسه ترکیب طلایی گوش کنن هرچند چند ساب گوش دادن درسته مثل اینا تاثیرش بیشتره ولی بازه زمانی ا ن بالاتر میره و روزانه وقت بیشتر ازت هر شخصی میگره شاید طرف کارمند بانک باشه سخته واسش اینهمه گوش بده (ایا سابی در راه هست که همه ایناهی که بعنوان ساب طلای ۱ و ۲ و ۳ گذاشتین هرکدام داخل یه سابلیمنال جا بدید و وارد سایت کنید واسه کاربران ؟؟)

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   برای این کار میتونید به پشتیبانی تلگرام یا اینستا گرام پیام بدید تا براتون آماده کنن با توجه به نیازتون .
   با تشکر

   1. محمدنور گفت:

    خوب همین سفارشی برام بسازن اگه اشتراک طلایی داشته باشم رایگان میشه یا ن سفارشات فارق از اشتراک و سایت هستش ؟

    1. reza.javanshir گفت:

     اگر اشتراک طلایی دارید شما کاربر ویژه ما هستید و به پشتیبانی در تلگرام اگر پیام بدید ، براتون رایگان این ترکیب رو انجام میدهند ، چون فقط ترکیب همین سابلیمینال هاست ، اما دقت کنید که سابلیمینال اختصاصی که مربوط به یک موضوع خاص هست هزینش جداست .

    2. محمدنور گفت:

     ببخشید حالا نفهمیدم اول جلتون گفتید رایگانه اخر گفتید هزینش جداست الان سابلمینال شخصی خودم که سفارش بدم ایا اگه اشتراک طلای داشته باشم باید دوباره هزینه پرداخت کنم یا ن جواب را با بله و خیر بدهید ؟

    3. reza.javanshir گفت:

     ببینید گفتم بهتون که برای اینکه همین ترکیبات طلایی رو در یک سابلیمینال خلاصه کنیم برای اعضا اشتراک رایگان هست، اما سابلیمینال با موضوع خاص دیگری هزینه داره.
     با تشکر

   2. 123456 گفت:

    سلام و خسته نباشید خدمت شما و گروهتون من از ترکیب طلایی موفقیت در تحصیل استفاده میکنم میخاستم بدونم میتونم درکنار این ترکیب از سابلیمینال قد هم استفاده کنم ؟واینکه من الان ۱۷ سالمه اگه از سابلیمینال قد استفاده کنم الان نتیجه بهتری میگیرم یا چند سال دیگه اگه استفاده کنم هم همین نتیجه رو میگیرم؟ممنون از پاسخگوییتون

    1. reza.javanshir گفت:

     سلام دوست عزیز.
     بله شما میتونید از افزایش قد هم استفاده کنید و با توجه به اینکه ۱۷ سالتون هست الان بهترین زمان برای استفاده از سابلیمینال افزایش قد هست و تا سن ۲۰ سالگی وقت رشد دارید و پیشنهاد میشه در کنار استفاده از سابلیمینال از ورزش و تمرینات کششی هم استفاده غ.
     با تشکر

 25. 123456 گفت:

  سلام ببخشید که اینقد سوال میکنم میخام بدونم در ترکیب دوم(موفقیت در تحصیل) میشه بجای موفقیت در تحصیل از موفقیت در کنکور تجربی استفاده کرد و اینکه زمان نتیجه گیری ازترکیب طلایی همون ۳ ماه هست یا بیشتر؟ممنون.

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   خواهش میکنم ، هرسوالی دارید بپرسید تا ابهامات برطرف بشه.
   کاملا صحیح و درسته ، شما میتونید از سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی استفاده کنید و حتی در هین مقاله در چند پاراگراف پایین تر به این موضوع پرداختیم که متن رو براتون کپی میکنم :
   سابلیمینال های حوزه یادگیری و تحصیل :
   برای حوزه یادگیری و مسائلی که مربوط به آموزش میشود ، فرمول به شکل زیر است :
   سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال افزایش حافظه + یکی از سابلیمینال های حوزه یادگیری (که سابلیمینال موفقیت در کنکور تجربی رو میتونید قرار بدید).
   با تشکر

 26. 123456 گفت:

  اگه صبح گوش نکنم میتونم بین ظهر تا شب قبل از خواب تقسیم کنم؟ممنون.

  1. reza.javanshir گفت:

   صبح وعده خیلی مهمیه ، مثل شروع دوباره هست ، صبح بدن آماده کامل برای هرچیزی رو داره ، حتی اگر به مدرسه میرید ، یک ۲۰ دقیقه زودتر بیدار بشید هم به ساب گوش کنید و هم تمرین شکرگزاری رو انجام بدید ، تمام روزتون رو میسازه .
   با تشکر

  2. 123456 گفت:

   سلام من تا یه هفته پیش از سابلیمینال یه سایت دیگه استفاده میکردم مشکلی نداره الان از سابلیمینال شما استفاده کنم؟ ممنون از پاسخگویی خوبتون.

   1. reza.javanshir گفت:

    سلام دوست عزیز.
    قبل از استفاده از هر سابلیمینال جدیدی به مدت یک هفته از هیچ سابلیمینالی استفاده نکنید ، بعد از یک هفته شما میتونید از سابلیمینال جدید استفاده کنید.
    با تشکر

 27. 123456 گفت:

  سلام و خسته نباشید اول اینکه تو ترکیب طلایی موفقیت در تحصیل هر کدوم رو باید یک ساعت در روز گوش داد که در روز میشه ۳ ساعت یا میشه کمتر گوش داد؟
  دوم اینکه میشه همشو بعد از ظهر گوش داد یا حتما صبح هم باید گوش کنیم چون من صبح تا ظهر مدرسه هستم ؟ممنون از پشتیبانی خوبتون.

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   شما میتونید هر کدوم رو بین ۳۵ تا ۶۰ دقیقه گوش کنید.
   نه باید بین روز تقسیم کنید ، تا بهترین نتیجه رو بگیرید ، صبح کمی زودتر بیدار شید و به هرکدوم ۱۰ دقیقه گوش کنید ، ظهر که برگشتید همینطور ، بعدظهر و شب و قبل خواب ، اینطوری هم بهتر و هم راحت تر هستید.
   با تشکر از شما

 28. donyabaroya گفت:

  سلام آقای جوانشیر چنت سوال داشتم
  ۱:من ترکیب طلایی اول رو گرفتم ودارم گوش میدم(تمرکز, اعتماد بنفس, ثروت)بدلایلی نمیتونم بیوساب ثروت رو گوش کنم, حالا با توجه به اینکه امواج مغزی بیشتر از یکساعت برای گوش ضرر داره خوب شما توی همه فایلاتون هم امواج مغزی دارین اونوقت برا من میشه سه ساعت, خطرناک نیست.
  ۲: چرا اون دوستمون تو دیدگاه ها گفته شش ماه گوش بدم شما هم گفتین بله, مگه سه ماه نبود؟
  تشکر

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   درسته ، امواج ذهنی بیشتر از یک ساعت مضر ، هست اما به شرطی که پشت سر هم گوش داده بشن ، اما ما اینجا در طول روز پخش میکنیم و اصلا نمیزاریم که سه ساعت پشت سر هم گوش بدیم ، برای همین موردی نداره.
   بله ، سه ماهه است ، دوستمون با توجه به شرایط خودش گفته بود و حتما به دنبال شرایط خیلی مطلوب تر هستند ، چون شما هرچقدر بیشتر که روی خواستتون تمرکز کنید ، همیشه جا برای رشد هست و اینطور نیست که بگیم رشد و پیشرفت متوقف شدنی است ، اما شرایط مطلوب و خوب نتیجه دهی سه ماهه.هست.
   با تشکر از شما ????

 29. امیر گفت:

  سلام خوب هستین یک سوال مهم داشتم یک ترکیب طلایی رو اگر به مدت شش ماه روزی یک ساعت همرو گوش کنیم اثرات ثبت میشه؟ و میتونیم بریم رو ترکیب طلایی دوم؟

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز . بله دقیقا پیشنهاد ماهم به کاربرانی که این سوال براشون پیش میاد همین هست.
   با تشکر

 30. امیر گفت:

  سلام آیا این ترکیب طلایی هست یا خیر چاکرا + تمرکز + زبان انگلیسی
  بعد آیا میشه با تعادل سازی چاکرا ها عواملی مانند افسردگی و هراس اجتماعی رو ازبین برد؟
  یک سوال دیگه ای هم که داشتم اینه که وقتی ما تو دوره سابلیمینال سایت شما هستیم پادکست های سایت سوخت جت رو نباید گوش کنیم و حواس پرتی ایجاد شه درسته؟
  خیلی ممنون از پاسخگویی و وقت گذاشتن برای ما

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام.
   خیر جزو ترکیبات طلایی نیست اما با این حال اثر گذاری بالاتری نسبت به حالت تکی دارند.

 31. امیر گفت:

  بد شما تو حقیقت پنهان مقاله مدیتیشن و مراقبه ندارید؟

  1. reza.javanshir گفت:

   برای تمام چاکرا ها ، مدیتشن هاشون رو به اختصار و ساده توضیح دادیم ، که میتونید با جست و جو در وبسایت پیدا کنید

 32. امیر گفت:

  سلام خوب هستین؟
  راستش من دو بار ال اس دی برداشتم سال پیش و خیلی پشیمونم اما چاکرا هام فعال و نامتعادل شدن و بیش از حد باز شدن مثلا الان چشم سومم خیلی فشار داره و انگار میخواد از وسط پیشونیم بزنه بیرون از مغزم خیلی اعصاب خورد کنه باید چیکار کنم که اوکی شه؟

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   این سوال زیاد پرسیده شده و تنها راه حل و درمان این مشکل مدیتیشن هست ، در رابطه با میدیتشن گوگل کنید ، اطلاعات خوبی بدست میارید.
   با تشکر

 33. امیر گفت:

  واقعا ازتون ممنونم آقای جوانشیر از این سایت واقعا ممنونم زندگی به من داد این سایت واقعا خوده جادوست حقیقت پنهان و کاش زود تر این حقیقتی که پنهان بپد رو پیدا میکردم ❤️❤️❤️????????????????????????

  1. reza.javanshir گفت:

   خواهش میکنم ، ممنونم از لطف شما ، موفق و سربلند باشید (گل)

 34. امیر گفت:

  و یک سوال مهم دیگر تایم شروع اثر گذاری ترکیب های طلایی چیست؟

  1. reza.javanshir گفت:

   در ترکیبات طلایی شما میتونید در هفته های اول تغییرات رو مشاهده کنید ، اما برای ترکیب شما که چاکرا در اون قرار داره احتمالا کمی بیشتر باشه ، اما نتایج رو و تغییرات در بهبود زندگی رو مثل دیگر سابلیمینال ها در ماه اول و هفته های اول مشاهده میکنید

   1. diba گفت:

    عرض سلام و وقت بخیر
    آقای جوانشیر در مورد این ترکیب طلایی مختصر توضیحی لطف میفرمایید؟

    1. سلام دوست عزیز
     سوالتون رو واضح تر بیان کنید تا بتونم بهتر جواب بدم ، توضیحات کامل در همین مقاله داده شده.
     با تشکر

 35. امیر گفت:

  بد اگر ممکنه همه ترکیبات طلایی ممکن سابلیمینال ها رو اضافه کنید به این پست و کامل کنید این مطلب رو سپاسگزارم

  1. reza.javanshir گفت:

   خواهش میکنم ، چشم ترکیباتی که گزاشته شدند جدا از طراحی منطقی تست شدن و ترکیبات زیاد دیگه ای هستن که درحال تست کردن هستیم. و این مقاله به صورت پیوسته کامل میشه

 36. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید آقای جوانشیر میخواستم ببینم این ترکیب چاکرا و تمرکز و موفقیت
  توی این مطلب ذکر نشده که میتونیم با چاکرا و تمرکز حوزه دیگری جز سلامت ذهن و توانایی روحی برداریم اگر ممکنه بهم بگین که این ترکیب من ترکیب معمولی هست یا مانند این ترکیب ها که گفته شده اثرگذری بالایی داره ممنونم که راهنمایی میکنید❤️

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   ترکیب سابلیمینال متعادل سازی چاکرا ها + سابلیمینال افزایش تمرکز + سابلیمینال موفقیت یک ترکیب طلایی محسوب میشه ، به احتمال زیاد هدف شما از این ترکیب برای موفقیت و تمرکز برای متعادل سازی چاکرا ها هست ، که ترکیب مناسبی هست.
   با تشکر

 37. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید ممکنه به من برنامه اجرایى دوره سه سابلیمینالی که انتخاب کردم رو دقیق بگید که چگونه اجرا کنم بدون اشتباه و درست
  یک سابلیمینال چاکرا و دو افزایش تمرکز و سه موفقیت این اولی سی و پنج دقیقه دومی ده دقیقه و سوم ده دقیقه
  ممکنه بهم برنامه بدین که چگونه و چه زمان هایى گوش کنم به سابلیمینال ها و از بوستر چگونه در دورم استفاده کنم و همینطور کاغذ و قلم اگر با وجود ساب ها و بوستر بازم تاثیر زیادی داره تو برنامم بگید به ترتیب هر کدوم رو و دقیق زمانبندی و طریقه درست اجرا و نتیجه گیری رو هم بگید بی نهایت ممنونم

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام ممنونم.
   ببینید:
   ۱-صبح بعد از بیدار شدن به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم. ۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   ۲-بین صبح تا ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   ۳-ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   ۴-بعد ظهر به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   ۵– سر شب به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   ۶– قبل خواب به مدت ۱۰ دقیقه به فایل گوش میدهیم.۵ دقیقه فاصله سپس سابلیمینال دوم و ۵ دقیقه فاصله و سپس سابلیمینال سوم
   در مجموع ۳ ساعت میشه که برای بوستر میتونید نیم ساعت بین روز هرتایمی که خواستید به همراه تصویر سازی گوش بدید ، و نیم ساعت هم قبل از خواب بعد از گوش دادن به سابلیمینال .
   تمرین کاغذ و قلم هم در طی روز هر چند بار که خواستید بنویسید ، تمرین مفیدی هست و تاثیرگذار هست .
   برای نحوه استفاده از ساب و بوستر باهم اینجا کلیک کنید و برای دانلود نسخه حرفه ای کاغذ و قلم اینجا کلیک کیند.

 38. Parsa گفت:

  تغییر خوبی تو این پروفایل ها دادید این مربع ها از اون آدمکا بهترن

  1. reza.javanshir گفت:

   خواهش میکنم، نظر شما در اولویت هست .

 39. Saeed گفت:

  سلام خوب هستین من یه مشکلی دارم که شاید بتوان با سایلیمینال حل کرد اونم بیماری پپرونی هست ( کجی آلت )
  امکانش هست که سابلیمینال در این باره ساخته بشه و درمان کنه یا خیر ممنونم که کمکم میکنید مسئله حیاتی هست اگر ممکنه بعد از چند ساعت پاک کنید مسیجمو که بخونم پاسخو

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز ، ببینید این مشکلات قابل حل هشتند اما باید صبر ، مداومت و تلاش داشته باشید ، در این مورد سابلیمینال داریم اما به صورت پابلیک برای همه کاربران نمایش داده نمیشه ، میتونید به پشتیبانی پیام بدید تا مراحل دریافتش طی بشه .
   منتظر شما هستیم ، با تشکر

 40. shiva گفت:

  سلام
  طبق مطالبی ک خوندم پس نمیشه برای حوزه زیبایی چند سابلیمینال زیبایی رو با هم استفاده کرد درسته؟چون نورون ها باید شکل بگیرند …یعنی در ساب های دیگه ک مربوط ب زیبایی نیستند و تغییرات در فیزیک بدن نیست و ذهنیه نیاز ب تغییر نورون نیست ؟
  و ی پیشنهاد دارم ،اینکه ی ساب بسازین ک بتونیم در کنار بقیه ساب ها استفاده کنیم (حتی ساب های زیبایی)،اینکه بتونیم از هر سابی استفاده میکنیم قدرت تصویر سازیش رو هم داشته باشیم ،یعنی ی ساب برا تصویر سازی قوی ،ممنون میشم بعد از بررسی این ساب رو بسازین

  1. reza.javanshir گفت:

   بله دقیقا ، دلیل اینکه در حوزه ذهن خیلی زودتر نتیجه میگیریم به این خاطر نیست که نورونی تشکیل نمیشه ، به این خاطر هست که نورون ها در سطح ذهن تغییر میکنند و یا ایجاد میشوند و از همان ابتدا تغییرات شروع به دیدن نتایج میکنیم ، اما در حوزه زیبایی و فیزیکی نیاز هست تا تغییرات نورونی به تمام و تک تک سلول ها اعمال بشه ، یعنی در تک تک دی ان ای سلول ها باید تغییرات ثبت بشوند دلیل طول کشیدنش هم همین هست که در بعضی افراد زودتر این فرایند اجرا میشه و سوخت و ساز بدنشون زودتر هست و در بعضی دیرتر.
   برای تصویر سازی فایل شتابدهنده دقیقا همین کار رو میکنه ، اما سابلیمینال نیست که حتما توی لیست قرار میدم که تاکیداتی رو داشته باشه تا مارو برای تصویر سازی قویتر کنه و چون در حوزه ذهن هست خیلی هم زود نتایجش دیده میشه.
   با تشکر

   1. سارا گفت:

    با درود بر آقای جوانشیر عزیز.ببخشید من بعد یک ماه از بیوکنزی چشم آبی سایت استفاده میکنم الان به توصیه شما تمرین کاغذ وقلم و آلبوم تعادل چاکرا رو انجام میدم به نظرتون وقتی که تمرین کاغذ قلم چشم ابی رو انجام میدم وتصویری سازی میکنم مفیده که همزمان شتاب دهنده رو گوش کنم

    1. reza.javanshir گفت:

     سلام دوست عزیز.
     منظورتون این هست که به همراه انجام تمرین کاغذ و قلم و شکرگزاری شتابدهنده رو گوش کنید؟
     خیر لزومی نداره این کار رو کنید

 41. طناز گفت:

  سلام برای زیبایی هم نمیشه ترکیب در نظر گرفت تا زودتر و بهتر نتیجه بده

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز ، درحال بررسی هستیم ، در اپدیت همین مطلب به انتهای مطلب اضافه خواهد شد.
   با تشکر

 42. علی گفت:

  سلام آقای جوانشیر

  من ۲ ماه و نیم هست روزانه یک ساعت سه تا سابلیمینال رو استفاده میکنم کوچیکترین تغییری نکردم چرا؟
  مشکل از کجاست؟

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام دوست عزیز.
   خب بستگی داره که ۳ سابلیمینال شما جزو این ترکیب هست یا خیر؟
   اگر در این ترکیب نباشد شما برای ۳ سابلیمینال زمان بیشتری نیاز دارید.
   با تشکر

 43. f.aln گفت:

  بی صبرانه منتظر ادامه این مقاله هستم
  ممنون از شما بابت اطلاعات مفیدی که ارائه میدین ????

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام ، ممنونم از اینکه به وبسایت ما سر میزنید و مقالات رو مطالعه میکنید.
   با آرزوی موفقیت

 44. Parsa گفت:

  سلام مثل همیشه عالی فقط یه سوال چجوری میشه امتیاز جمع کرد؟الان اگه من امتیاز داشته باشم گجا میزنه؟

  1. reza.javanshir گفت:

   سلام پارسا عزیز .
   سیستم امتیاز هنوز در سایت قرار نگرفته ، اما پیشنهاد خوبی رو مطرح کردید ، حتما در دستور کار قرار میدم که به کاربران امتیاز داده بشه.
   ممنونم

  2. شیوا گفت:

   سلام .بیصبرانه منتظر آپدیت مقاله هستم ،امیدوارم زودتر منتشر بشه ،خیلی هیجان زده هستم فک نمیکردم بتونیم از چند ساب استفاده کنیم و میزان اثر بخشی اونا کم نشه

   1. reza.javanshir گفت:

    سلام شیوا عزیز.
    با توجه به درخواست شما نظرات از جدید نمایش داده میشوند به قدیم ، شما میتونید بدون ریپلای کردن نظر دوستان نظرتون رو بزارید و در بالا قرار بگیره.
    در رابطه با اپدیت این توضیحات یا در انتهای همین مقاله اضافه میشود و یا به عنوان قسمت دوم منتشر خواهد شد ، ممنون از اینکه به وبسایت خودتون سرمیزنید و مقالات رو مطالعه میکنید
    با تشکر دوست عزیز

    1. محمدنور گفت:

     ببخشید اینهمه سوال میپرسم یه ساب فوق تخصصی و ویژه میخوام فقط در مورد حافظه و درس و استعداد همه و همه هر چی در مورد مغز هست یه ساب عالی که رد خور نداشته باشه میخوام که گوش بدم میشه اینستاتون رو بفرستید

    2. reza.javanshir گفت:

     خواهش میکنم.
     آیدی اینستاگرام ما دقیقا همین آدرس سایت هست. به شکل زیر
     hiddenfact.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *