ایروکینزی یا بادافزاری(aerokinesis)چیست؟

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

ایروکینزی (aerokinesis) یا بادافزاری چیست؟

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دنبال کنندگان وب سایت حقیقت پنهان،امیدواریم هرجایی که هستید سرحال،پرنشاط و باانرژی باشید.

دراین قسمت مجددا سعی کردیم تاروند آموزش های کینزی را ادامه داده و به نوعی شروعی دوباره برای معرفی کینزی های بیشتر دراین قسمت خواهیم بود چون مدتی بود که بنابه پیشنهادات شما عزیزان سعی کردیم بر روی مسائلی مانوور داده بشه که مورد پسند شما عزیزان است،بنابراین سعی ما برااین بود که همواره مطالب بیشتر مورد پسند مخاطب باشد و سیر تکامل مباحث نیز برهمین اساس سپری شود.

اینک سعی کردیم تا مجددا بازگشتی به سوی مسائل کینزی داشته تا بتوانیم، طرفداران این قسمت از وب سایت حقیقت پنهان را نیز راضی نگه داشته و سایتی پر بار تر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم،فراموش نکنید که ما اینجا هستیم تا شما را در رسیدن به مسیر واقعیت یاری دهیم.

خوب حالا آموزش امروزمون در رابطه با چیه؟

از هرچیم که بگذریم باید بریم سراصل مطلب باتوجه به توضیحاتی که در مراحل قبل برای شما عنوان کردیم شما متوجه شدید که بدن انسان توانایی ها و قدرت های بیشماری داره علاوه براون شما فهمیدین که نه تنها مغز آدم خیلی قویه بلکه بدن آدم هم از این قائده مستثنی نیست و فرآیندهای قدرتمندی درونش وجود داره که تنها با به کار گیری درصد کوچیکی از این فرآیند ها قدرت غیر قابل وصفی به فرد میده که باتوجه به هدف شخص، مسیرهای خاص و پرباری رو برای فرد در پی داره.

ایروکینزی

ایروکینزی (aerokinesis) یا بادافزاری چیست؟

کینزی ای، که قراره امروز براتون راجبهش صحبت کنم ایرو کینری هستش،حالا مفهوم این کینزی یعنی چی؟

به طور خلاصه ایروکینزی به توانایی کنترل باد(باد افزاری)میگن که به فرد این قابلیت رو میده که میتونه با با استفاده از قابلیت های درونیش روی عنصر باد اثر بزاره و این توانایی جالب رو به کنترل خودش دربیاره.

نکته:

ممکنه بسیاری از دوستان بیان و بگن : خوب که چی ما بیایم مثلا کنترل عنصر باد رو به کنترل خودمون دربیاریم.

ببینید دوستان، هر توانایی جدیدی که شما در خودتون به وجود بیارید،یعنی تحول در ذهن و تحول در ذهن به این معنیه که شما توانایی بیشتری دارید تا بتونید از حداکثر پتانسیل مغزی خودتون استفاده کنید که این مسئله میتونه روی ابعاد دیگه زندگیتونم تأثیر مثبت داشته باشه و به مرور زمان متوجه میشید که حتی روی هوش و استعداد شما هم تأثیر گذاشته، چون فراموش نکنید که تمام قسمت های بدن با همدیگه در ارتباط هستند و ایجاد هر تغییر کوچیکی در یک بخش از بدن،کل بخش های دیگه رو تحت تأثیر قرار میده.

ریشه ایروکینزی از کجا آمده؟

شاید براتون سوال باشه که ریشه این توانایی از کجا نشأت گرفته؟!!

بحث چاکرا هارو که یادتونه؟ اگر برای بار اولی هست که دارین این مقاله رو مطالعه میکنید بهتون پیشنهاد میکنم که بحث (مقدمه ای بر کینزی ها) و (هفت چاکرا) رو مطالعه کنید تا با آمادگی بیشتری بتونید مطالبی که در ادامه میگم رو متوجه بشید.

یاد آوری

به طور خلاصه بدن انسان متشکل از هفت چاکرای اصلی و بیش از بیست چاکرای فرعی میباشد،(که ما در اینجا با چاکراهای اصلی سرو کار داریم).

چاکراهای بدن به صورت آبشار برعکس در بدن جای گرفتن،یعنی اگر شما به یه آبشار توجه کنید متوجه میشید که آب از بالا به پایین جریان داره،اما این روند در رابطه با چاکراها کاملا به صورت برعکس عمل میکنه،یعنی از پایین به بالا،هرچاکرا توانایی ها و قابلیت های خاص خودش رو داره که متعادل سازی اون ها علاوه بر تغییر شخصیتی و اخلاقی، تغییرات در دی ان ای و قدرت های ذاتی و متافیزیکی رو در خودش جای داده که یکی از این توانایی هام هم ایرو کینزی هستش که مطلب مورد بحث ماست.

ارتباط ایروکینزی با کدوم چاکراست؟

تا اینجای کار براتون یاد آوری کردم که به صورت خلاصه چاکراها چی هستن و این توانایی ها از کجا میان و تا حدودی ارتباطشون رو هم براتون گفتم،اما تأکید میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما به بخش هایی که در قسمت بالا ذکر کردم مراجعه کنید و اون مطالب رو با دقت کامل بخونید.

ارتباط ایرو کینزی(باد افزاری) با چاکرای چهارم بدن هستش و این عنصر در این چاکرا جای داده شده،نام این چاکرا آناهاتا هستش و محل اون در سوشومنا(قلب انسان)میباشد و عنصر اصلی اون هواست که در ماندالای (هاله) دودی رنگی که به شکل ستاره داوود هستش قرار داره و بیجا مانترای آن(کلمه ای که با تکرار اون و مدیتیشن بر روی این واژه باعث تعادل و آرامش در این چاکرا میشه) (یام) میباشد.

لازم به ذکره که علاوه بر عنصر هوا،انرژی تای چی(منشأ حیات)نیز در این چاکرا وجود داره که در بخش های دیگه،انحصارا یک مقاله جدا برای این موضوع آماده خواهیم کرد.

نحوه ی مدیتیشن برروی این چاکرا:

دوستان عزیز بهتره بدونید که چاکرای قلب منشأ عشق کیهانی هم هست،پس بهترین روشی که میتونه روی این چاکرا اثر بزاره تفکر برروی مسائلیه که احساسات شمارو به اوج خودش میرسونه که در ادامه بیشتر براتون توضیح میدم.

مدیتیشن بر روی چاکرای چهارم:

  1. در یک مکان نیمه تاریک و کاملا ساکت به پشت دراز بکشید و چشمان خود را ببندید.
  2. ده نفس عمیق بکشید،به گونه ای که در حین دم،پنج ثانیه نفس خود را حبس کنید و سپس بازدم رخ دهد.
  3. بعد از گذشت ده دقیقه به یک موضوع خاص فکر کنید که احساسات شمارو به جریان بندازه(به عنوان مثال به فردی فکر کنید که خیلی دوسش دارید یا به بهترین خاطره احساسی که تا به حال داشتین فکر کنید)
  4. در نهایت تصور کنید که احساسات شما به شکل نور سبز شفاف و پر رنگی دراومده که به سمت چاکرای قلب شما در حال حرکت هست و این چاکرارو نورانی و روشن میکنه .

این مدیتیشن رو به مدت حداقل ۲ماه در یک مکان و زمان مشخص انجام دهید.

توجه توجه:

زمانی که در حال انجام این مدیتیشن و تمرکز برروی این چاکرا هستید ممکنه در وهله ی اول دچار تزلزل احساسات شوید که این مسئله منجر به دیدن کابوس های شبانه و یا فوران احساسات در شما بشه که این مسئله صرفا به دلیل عدم تعادل در این چاکراست و کاملا طبیعیه و پس از گذشت مدتی این مسائل به طور کامل از بین خواهند رفت،مسئله مهم تکرار و تمرین و تداوم شما دراین مسیره که نتایج درخشانی براتون در پی خواهد داشت.

نحوه انجام ایروکینزی رو میتونید از طریق لینک زیر دنبال کنید ، در این مقاله فقط سعی شد تا به معرفی این کینزی بپردازیم و دقت کنید که در وحله اول ما برای انجام هر کینزی نیاز هست تا چاکرا مربوطه به اون کینزی رو فعال کنیم.

مطلب پیشنهادی : آموزش ایروکینزی 

ایروکینزی با تاثیرات ارتعاشات ذهنی ، جریان هوا از جمله گازهایی مانند اکسیژن ، هیدروژن ، کربن و نیتروژن را تحت تاثیرخود قرار میدهد . ایروکینزی یا بادافزاری را نمی توان به عنوان چیزی جادویی بیان کرد ، در واقع این توانایی ها پدیده ای از فیزیک هستند. 

همین الان میخوام

کلام اخر

چیزهایی وجود دارند که قبل از اینکه شما بتوانید در ایرو کینزی به جایی برسید باید روی آن ها کار کنید تا مانعی در رسیدن به هدفتان وجود نداشته باشد.

۱-شک:

ایرو کینزی یک واقعیت است،بسیاری آن را انجام داده اند وشما نیز میتوانید،به یاد داشته باشید که شک آفت هرچیزی است،پس به خود وتوانایی خود هرگز شک نکنید و همواره قبل از تمرینات به خودتان یادآور شوید که من میتوانم.

۲-منطق:

ما در یک جهان عملگرا زندگی میکنیم،طبیعی است که شما بخواهید برای هرچیزی به دنبال دلیل و منطق بگردید.

اما خود را به زحمت نیندازید عمل گرائی را کنار بگذارید،هنگامی که به ایرو کینزی برسید متوجه میشوید که مفهوم منطق در مجموع چه قدر سطحی است.

۳-مدیتیشن :

مدیتیشن یک اصل مهم در رسیدن به این توانایی است چراکه ناپاکی هارا میزداید و باعث آمادگی ذهن و بدن شما برای انجام هرکاری میشود.

در پایان همواره تلاش خود را ادامه دهید و هرگز سعی نکنید که تمامی مطالب را از دید علم نگاه کنید.

چه باورتان بشود و چه نشود مواردی وجود دارند که حتی علم هم قادر به درک و تحلیل آن ها نیست.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و با نظرات و پیشنهادات خودتون مارو خوشحال کنید و سعی کنیم تا این مقاله رو کامل و کاملتر کنیم ، همچنین با عضویت در خبرنامه پیامکی ما از مطالب جدید ما مطلع بشید.

[melipayamak mode=’2′ width=’450′]