آمبراکینزی چیست؟

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

آمبراکینزی چیست؟

عرض سلام و درود فراوان دارم خدمت شما همراهان همیشگی حقیقت پنهان ،امیدوارم هرجایی که هستید سرحال،پرنشاط وبا انرژی باشید.

با چهارمین آموزش از سری آموزش های کینزی در خدمت شما هستیم ، با مطلب جذاب آمبراکینزی چیست؟.

مطلب پیشنهادی : معرفی تمامی کینزی ها

در قسمت های قبل توضیحاتی در مورد تله کنیزی ، هیدروکینزی و پایروکینزی ارائه دادیم و هرکدام را سعی کردیم به بهترین نحو به شما عزیزان بشناسانیم.

همچنین فایل صوتی آماده شده تا دوستان برای فهمیدن کینزی به راحتی بتوانند به اون گوش بدهند که برای شما قرار میدم.

همچنین تابه اینجای کار متوجه شدیم که هرتوانایی(کینزی)ارتباط کاملا مستقیمی با چاکرهای بدن دارد که انرژی خود را از آن ها دریافت میکند.

مطلب پیشنهادی : چاکرا چیست؟

کینزی که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته شده آمبراکینزی است و در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این کینزی ارائه میشود.

آمبراکینزی چیست؟

آمبراکینزی یا لونارکینزی به توانایی کنترل انرژی تاریک و سایه ها میگویند .

آمبراکینزی یا کنترل انرژی تاریک یکی از کینزی ها و قدرت های درونی انسان است

به عنوان مثال میتوان با استفاده ازاین کینزی در یک اتاق روشن سایه ایجاد کرد و کنترل سایه هارا در دست گرفت از جمله دیگر ویژگی های این کینزی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کنترل فضای تاریک
 2. ایجاد هاله تاریک
 3. دید در شب
 4. کنترل ذهن

آیا آمبراکینزی از انرژی های تاریک تبعیت میکند؟

بحث دیگری که در مطلب آمبراکینزی چیست؟ مطرح هست بحث نوع انرژی است.

موردی که بسیار از افراد در برخورد اول با این کینزی با آن مواجه میشود این است که چون این کینزی بر سایه ها کنترل دارد پس ریشه ی آن نیز منفی میباشد و تسلط برآن پیامد های بدی را در پی خواهد داشت ، اما موضوعی که باید بدانید این است که ،امبراکینزی نزدیک ترین مرز به انرژی منفی را داراست اما به هیچ عنوان ماهیت منفی ندارد و بسیار هم قدرتمند ومفید است .

به طوری که حتی کنترل برروی آن میتواند به فرد این امکان را بدهد تا در کینزی های دیگر نیز تبحر بیشتری پیدا کند .

این کینزی روند یادگیری کینزی های دیگر را نیز سرعت میبخشد چراکه این کینزی به صورت مستقیم بر انرژی تأثیر میگذارد و به دلیل توان بالای آن در اثر گذاری بر نور،میتواند تقریبا هرچیزی را به تسلط خود درآورد.

توجه:

این کینزی بسیار قدرتمند است و میتواند خطرناک نیز باشد دقیقا مثل چاقو که هم میتوان باآن میوه پوست کند و هم به دیگران آسیب زد .

فردی که دراین کینزی به تبحر و مهارت بالایی دست یابد، که البته لازمه ی به دست آوردن این مهارت، چندین سال تلاش و تمرین است، میتواند ازاین کینزی به عنوان یک فربه ی دفاعی نیز استفاده کند.

پس هرگز سعی نکنید بانیت بد ازاین کینزی استفاده کنید چون قانون کارما همواره ناظر براین جهان است.

ارتباط آمبراکنیزی با چاکراهای بدن:

همانند کینزی های قبلی امبراکینزی نیز توانایی خود را از چاکراهای بخصوصی دریافت می نماید:

 1. چاکراهای کف دست(برای مطالعه ی بیشتر به مطلب تله کینزی مراجعه کنید)
 2. چاکرای چشم سوم(توضیحاتی در مورد این چاکرا و شیوه ی اثرگذاری آن در بخش تله کینزی مطرح شده است اما جهت مطالعه ی کامل تر میتوانید مطلب انحصاری چاکرای چشم سوم را نیز بررسی کنید)
 3. چاکرای تاج سر یا چاکرا هفتم:این چاکرا به دلیل اینکه مستقیما انرژی را از کائنات دریافت میکند وبالاترین چاکرای بدن محسوب میشود بیشترین انرژی پرانایی را دارا می باشد وکار کردن مداوم برروی این چاکرا نه تنها میزان انرژی شمارا افزایش میدهد بلکه برای آمبراکینزی که قدرت بسیاری میخواهد و انرژی زیادی از فرد میکشد بسیار مناسب خواهد بود.

مطلب پیشنهادی : چاکرا تاج یا چاکرا هفتم چیست؟

مدیتیشن مناسب برای آمبراکینزی:

سعی کردم تا در مطلب آمبراکینزی چیست؟ میدیتیشن مخصوص اون رو برای شما آماده کنم.

 1. در یک جای کاملا تاریک دراز بکشید و چشمان خود را ببندید.
 2. چند نفس عمیق بکشید وسپس تصور کنید که از چاکراهای بدن شما انرژی های تاریک محیط، وارد بدن شما میشوند و رفته رفته خود را ببینید که تاریک و تاریکتر میشوید تا آنجایی که کل بدن شما تبدیل به سایه میشود.
 3. هنگامی که خودتان را به شکل سایه دیدید،تصور کنید که انرژی شما در حال افزایش است به طوری که شما توان کنترل و ایجاد سایه را دارید.
 4. پنج نفس عمیق بکشید و آرام از جای خود بلند شوید .

توجه:

این مدیتیشن هیچ ضرری برای شما ندارد و فقط سطح انرژی بدن شمارا به شدت افزایش میدهد

تنها مطلبی که باید به آن اشاره کنم این است در برخی از افراد کابوس های شبانه اتفاق می افتد اما شما به این کابوس ها توجه نکنید،در واقع این کابوس ها نشانه ی تغییر در شماست و به مرور زمان این کابوس ها ازبین خواهند رفت،

نکته:

این مدیتیشن را به مدت حداقل یک ماه در یک مکان و زمان مشخص برای ۱۵تا ۳۰ دقیقه انجام دهید.

تجربه ی خودم دراین کینزی

حدود پنج سال پیش،زمانی که برای بار اول بااین کینزی آشنا شدم بسیار مشتاق بودم بدانم آمبراکینزی چیست؟ که این کینزی را انجام دهم واین توانایی را به کنترل خود دربیارم،سپس تصمیم به تحقیق در مورد این کینزی کردم،اما متوجه شدم که آموزش های چندانی درمورد این کینزی وجود ندارد،سپس تصمیم گرفتم با استفاده از اطلاعات خودم که در مورد انواع مدیتیشن ها داشتم یک مدیتیشن تخصصی و کاملا انحصاری برای خودم طراحی کنم تا با استفاده از آن بتوانم براین توانایی تسلط پیدا کنم.

هرگز یادم نمیره بعد ازاینکه این مدیتیشن رو طراحی کردم هر روز به مدت سه بار این مدیتیشن رو انجام میدادم تا میزان دریافت انرژی رو به حداکثر برسونم .

اما حدودا بعد از گذشت یک هفته کابوس های بسیار وحشتناکی در هنگام خواب میدیدم به طوری که تصمیم به کنار گذاشتن این مدیتیشن و تمرین کردم و به مدت سه روز از انجام این تمرین خودداری کردم .

جالب هم اینجا بود که بعد از ترک این کار کابوس ها نیز ازبین رفتند،دیگه بهم ثابت شده بود که دلیل این کابوس های شبانه این تمرین هستش.

ابتدا فکر کردم که نکنه این تمرین دارای انرژی منفی باشه و من با انجام اینکار به خودم صدمه بزنم،برای همین تصمیم گرفتم مدتی این تمرین رو کنار بزارم وشروع کردم به تحقیقات در سایت های خارجی تاجایی که بایکی از اساتیدی اشنا شدم که تااون زمان اطلاعات و تجربیات بالایی در زمینه متافیزیک داشتند .

ایشون گفتند که تمامی این اتفاقات به دلیل ایجاد روند تغییرات در بدن هستش و هیچگونه اثر منفی نداره و من باید برای دستیابی به این توانایی به تمرین خودم ادامه بدم،سپس مجددا شروع کردم وتا دو هفته تمرینات رو ادامه میدادم اما سرانجام کابوس ها به قدری زیاد شدند که مجدد تصمیم به منصرف شدن ازاین کینزی کردم و اینبار یکی از دوستانم به من گوشزد کرد که این ها فقط به دلیل تغییرات هستند و من باید همچنان به تمرین ادامه بدم،بعد از گذشت بیست روز تصمیم گرفتم میزان توانایی خودم رو بسنجم.

روز موعود

یادمه وارد اتاقی شدم که دقیقا تحت معرض نور مستقیم خورشید قرار داشت سپس تمام تلاشمو کردم تا انرژی ذخیره شده به واسطه تمرینات در خودم رو به یک گوشه از دیوار بفرستم و سایه ایجاد کنم.

بعد از گذشتن حدود یک ربع در کمال ناباوری موفق شدم تا سایه ای در گوشه ای از اتاق ایجاد کنم از شدت هیجان شتاب زده به سمت دیوار رفتم اما قافل ازاینکه علت اون سایه وجود انرژی من بود و من زمانی که رفتم سمت سایه تمرکزم بهم خورد و اون سایه ازبین رفت،اتفاق دیگری که برای من افتاد این بود که وقتی از جام بلند شدم حسابی سرم گیج میرفت واونجا متوجه شدم که این کینزی چه انرژی از من گرفته برای همین در این مطلب مدیتیشنی رو اماده کردیم که شما باید قبل از اقدام به انجام این کینزی بااستفاده ازاون سطح انرژی بدنتون رو بالا ببرید تا هنگام انجام این کینزی فشار زیادی به بدنتون وارد نشه.

امیدوارم تجربیات بنده برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه.

کلام اخر

چیزهایی وجود دارند که قبل از اینکه شما بتوانید در آمبرا کینزی به جایی برسید باید روی آن ها کار کنید تا مانعی در رسیدن به هدفتان وجود نداشته باشد.

۱-شک:

آمبراکینزی یک واقعیت است،بسیاری آن را انجام داده اند وشما نیز میتوانید،به یاد داشته باشید که شک آفت هرچیزی است،پس به خود وتوانایی خود هرگز شک نکنید و همواره قبل از تمرینات به خودتان یادآور شوید که من میتوانم.

۲-منطق:

ما در یک جهان عملگرا زندگی میکنیم،طبیعی است که شما بخواهید برای هرچیزی به دنبال دلیل و منطق بگردید.

اما خود را به زحمت نیندازید عمل گرائی را کنار بگذارید،هنگامی که به آمبرا کینزی برسید متوجه میشوید که مفهوم منطق در مجموع چه قدر سطحی است.

۳-مدیتیشن :

مدیتیشن یک اصل مهم در رسیدن به این توانایی است چراکه ناپاکی هارا میزداید و باعث آمادگی ذهن و بدن شما برای انجام هرکاری میشود.

در پایان همواره تلاش خود را ادامه دهید و هرگز سعی نکنید که تمامی مطالب را از دید علم نگاه کنید.

چه باورتان بشود و چه نشود مواردی وجود دارند که حتی علم هم قادر به درک و تحلیل آن ها نیست.

خب دوستان امیدوارم از مطلب آمبراکینزی چیست؟ لذت برده باشید ، هرسوالی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

همینطور مارو توی اینستاگرام حقیقت پنهان دنبال کنید تا از مطالب و پیشنهادات ویژه مطلع بشید.

مطالعه بیشتر